• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 384

15896003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964865 15896003 Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 890 zł/m2)

4
1
74 m2
2026
15593528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22028239 15593528 REZERWACJA OFERTY Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi – be...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 049 000 PLN (7 285 zł/m2)

6
2
144 m2
2025
15895132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27959734 15895132 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

468 099 PLN (13 768 zł/m2)

1
1
34 m2
2026
15793309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26036558 15793309 Opiekun oferty: Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 135 m2, wykończony w wysokim standardzie, położony w doskonałej lokalizacji w samym sercu tętniącego życiem miasta, p...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 799 000 PLN (20 733 zł/m2)

3
-
135 m2
2018
15896011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27965273 15896011 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 002 PLN (8 085 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1930
15894424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27942015 15894424 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi...Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzenia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 995 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.15 m2
-
15894499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944273 15894499 Nowoczesny układ! 3 pok 2 łazienki garderobaPolecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach Bud. Na terenie osiedla dostępna jest rowerownia, garaż podziem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 990 PLN (12 187 zł/m2)

3
2
77.05 m2
2023
15894380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27941931 15894380 Dom klasy PREMIUM 160 m² Ogród Garaż + 2 miejsca postojowe okolice Oporowa.Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez podatku PCC i Prowizji!Wyjątkowy dom w standardzie PREMIUM, stworzony dla osób ceniących nowoczesną architekturę, komfort codzienne...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 448 999 PLN (8 063 zł/m2)

5
3
179.7 m2
2026
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15894285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27939529 15894285 Pilczyce Park 70 m² Antresola Klimatyzacja Balkon Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc, w kameralnym budynku z 2006 roku (3 piętro w 3-piętrowym budynku). Mies...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

775 001 PLN (11 087 zł/m2)

3
1
69.9 m2
2009
15888740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27823113 15888740 Fabryczna Bez PCC Wrocław -Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe (35,37 m²) z dużym ogrodem (28,53 m²), położone na parterze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu pełnym zieleni. Najważni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 998 PLN (15 296 zł/m2)

2
1
35.5 m2
2025
15884000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27692072 15884000 Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza handlowo-usługowego. W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

857 906 PLN (12 256 zł/m2)

4
-
70 m2
2026