• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 385

15884000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27692072 15884000 Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza handlowo-usługowego. W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

857 906 PLN (12 256 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15895963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964522 15895963 Opiekun oferty: Robert Kordowski602?101?602Prezentowane zdjęcia to poglądowe wizualizacje wnętrz.Otoczenie nieruchomości: Maślice to cicha, zielona i dynamicznie rozwijająca się część Wrocławia, oferująca liczne tereny spacerowe i rekreacyjne (m.in. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (10 439 zł/m2)

3
1
66 m2
2026
15895937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963250 15895937 Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie!Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości: Znakomita lokalizacja dla osób ceniących czas i wygodę. Kuźniki to zielona część Wrocławi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

859 000 PLN (15 618 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15894136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27926563 15894136 Przytulne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

757 928 PLN (13 781 zł/m2)

4
1
55 m2
2026
15868798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27390864 15868798 Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

707 608 PLN (13 608 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15848095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932992 15848095 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 707 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15882530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27667706 15882530 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 75,1 m2 na Gądowie. Mieszkanie w rozkładzie na 9. piętrze. Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Popowi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

744 000 PLN (9 920 zł/m2)

4
1
75 m2
1980
15867471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27347730 15867471 Rodzinne, 4- pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze.Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602?101?602Otoczenie nieruchomości:W pobliżu pełna infrastruktura w postaci przedszkola, szkoły, przychodni oraz sklepów, punktów handlowych i usługowych.Komunikacja t...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

757 928 PLN (13 781 zł/m2)

4
1
55 m2
2026
15878129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27589399 15878129 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 4- pokojowego, idealnego dla rodziny mieszkania na Nowym Dworze. Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602?101?602Otoczenie nieruchomości:W pobliżu pełna infrastruktura w postaci przedszkola, szkoły, przych...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

757 928 PLN (13 781 zł/m2)

4
-
55 m2
2026
15895103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27958731 15895103 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego mieszkania 3-pokojowego, o powierzchni 62,64 m2. Nieruchomość jest w pełni wyposażona, znajduje się w doskonale skomunikowanej lokalizacj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (11 597 zł/m2)

3
1
62 m2
2001
15888173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27805642 15888173 Funkcjonalny, narożny układ nieruchomości o wystawie południowo-wschodniej Trzy pokoje na 56 metrach - atrakcyjna cena i dodatkowa funkcjonalność przestrzeni Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieru...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

663 425 PLN (12 062 zł/m2)

3
1
55 m2
2027
15887428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27783388 15887428 Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe dla Rodziny w zielonej okolicy Opiekun ofertyMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:W otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie niezbędne punkty infrastruktury: przed...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 835 PLN (12 012 zł/m2)

4
2
69 m2
2027