• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 525

15894500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27944276 15894500 Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z szybkim dojazdem...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 288 zł/m2)

5
2
132 m2
2017
15894449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27943951 15894449 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn.Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Ukł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 995 PLN (14 977 zł/m2)

2
1
44 m2
2012
15894379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941930 15894379 Ok.Jagodnodomszereg4pok.garażogródtopPrezentujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w okolicy Jagodna.Inwestycja gotowa do użytku. SPECYFIKACJA WYKOŃCZENIA:- strop żelbetowy, zbrojony,- ściany nośne z betonu komórkowego,- ściany zewnętr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 115 000 PLN (9 866 zł/m2)

4
2
113.01 m2
2025
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15894287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27939531 15894287 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1905 roku. To idealna propozycja dla osób ceni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

544 990 PLN (11 330 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1905
15889097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27845226 15889097 Jagodnoszereg4pok.lux.ogródbalkonparkinghitPrezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy w zabudowie atrialnej zlokalizowane na granicy Jagodna i Wojszyc. Nieruchomość dwupoziomowa z 2023 roku składa się z pięknego, widnego salonu. Otwartej kuchni. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 249 000 PLN (15 117 zł/m2)

4
2
82.62 m2
2023
15894378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941929 15894378 Jagodno5pok.ogródszeregokazjapompaciepłatopPiękne osiedle tuż przy Jagodnie osiem wygodnych domów szeregowych - wszystko w kameralnej atmosferze i spokojnym sąsiedztwie. Każdy z domów został zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców – wnętrza są ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

960 000 PLN (7 558 zł/m2)

5
-
127.01 m2
2025
15893818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27921170 15893818 Szereg 4pok Prawie nowy 2023!.Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m², wybudowany w 2023 roku, a wykończony w 2025 roku. Zlokalizowane przy południowej granicy Wrocławia. Dom został urządzony z dbałością o każ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 999 PLN (11 447 zł/m2)

4
2
96.01 m2
2023
15893429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911374 15893429 Ok.Jagodno3pok.taraskomórkagarażpartertopPrezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 ul Semaforowa Nieruchomość znajduje się na parterze z 2 i jest z 2014 roku. Kluczowe informacje:• dwie sypialnie - 12,44m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

730 000 PLN (13 774 zł/m2)

3
1
53 m2
2014
15894377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27941928 15894377 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
-
66.01 m2
2025
15893458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911380 15893458 Drukarska2pokparterbalkonpiwnicawindatopPrezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu.Mieszkanie znajduje się na parterze 11 pięter z windą.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchen...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (12 156 zł/m2)

2
1
41.05 m2
1970
15896001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964868 15896001 Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem – inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jes...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

803 980 PLN (12 369 zł/m2)

3
2
65 m2
2026