• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 520

15894293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 81 m² | Balkon | Klimatyczna kamienica 27939624 15894293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 81,79 m² (w tym 9,40 m² piwnicy), położonego przy ul. Nyskiej, na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z 1926 roku. To nieruchomość dla osób ceniących prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

3
1
81 m2
1926
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15894287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27939531 15894287 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1905 roku. To idealna propozycja dla osób ceni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

544 990 PLN (11 330 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1905
15889097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27845226 15889097 Jagodnoszereg4pok.lux.ogródbalkonparkinghitPrezentujemy Państwu na sprzedaż dom szeregowy w zabudowie atrialnej zlokalizowane na granicy Jagodna i Wojszyc. Nieruchomość dwupoziomowa z 2023 roku składa się z pięknego, widnego salonu. Otwartej kuchni. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 249 000 PLN (15 117 zł/m2)

4
2
82.62 m2
2023
15893818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27921170 15893818 Szereg 4pok Prawie nowy 2023!.Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m², wybudowany w 2023 roku, a wykończony w 2025 roku. Zlokalizowane przy południowej granicy Wrocławia. Dom został urządzony z dbałością o każ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 999 PLN (11 447 zł/m2)

4
2
96.01 m2
2023
15893429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911374 15893429 Ok.Jagodno3pok.taraskomórkagarażpartertopPrezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 ul Semaforowa Nieruchomość znajduje się na parterze z 2 i jest z 2014 roku. Kluczowe informacje:• dwie sypialnie - 12,44m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

730 000 PLN (13 774 zł/m2)

3
1
53 m2
2014
15893458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911380 15893458 Drukarska2pokparterbalkonpiwnicawindatopPrezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu.Mieszkanie znajduje się na parterze 11 pięter z windą.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchen...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (12 156 zł/m2)

2
1
41.05 m2
1970
15896001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964868 15896001 Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem – inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jes...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

803 980 PLN (12 369 zł/m2)

3
2
65 m2
2026
15895307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961817 15895307 Klasyczne 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 42,07m2 z ogrodem o pow. 51,48 m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy poszukują bardziej kameralnej zabudowy wielorodzinnej – jedna klatka w willi i tylko ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

525 875 PLN (12 521 zł/m2)

2
1
42 m2
2028
15895311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961816 15895311 Śliczne 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 37,12m2 z balkonem o pow. 4 m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy poszukują bardziej kameralnej zabudowy wielorodzinnej – jedna klatka w willi i tylko 4 mie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

473 280 PLN (12 791 zł/m2)

2
1
37 m2
2028
15896002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964869 15896002 Apartament 3 pokojowy o powierzchni 55,85m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 24,42m2 z salonu wyjście na balkon o pow. 4,08m2, w miesz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 599 PLN (15 447 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15861575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208168 15861575 Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

821 238 PLN (13 919 zł/m2)

3
2
59 m2
2026