• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 347

15614000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22485951 15614000 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja w centrum Wrocławia Szczepin, mieszkania w stanie dewelo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 568 999 PLN (15 690 zł/m2)

4
-
100 m2
2026
15614012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22485940 15614012 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja w centrum Wrocławia Szczepin, mieszkania w stanie dewelo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

608 999 PLN (19 031 zł/m2)

1
-
32 m2
2025
15719398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24566562 15719398 Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie (możliwe 4) o powierzchni użytkowej 67 m. kw, usytuowane na czwartym piętrze w budynku z 1978r. (bez windy), w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabryczna. Nieruchomość składa się z przestrzennego salonu z wyjściem ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (11 179 zł/m2)

3
-
67 m2
1978
15805958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26319403 15805958 Komfortowa, pełna światła nieruchomość w pięknej rewitalizacji kamienicy Wysokie stropy i taras z widokiem na dachy Starego MiastaZapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Istnieje możliwość wykończenia mi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 646 747 PLN (23 194 zł/m2)

3
2
71 m2
2027
15805959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319405 15805959 Zapraszam do zapoznania się z dwustronnym komfortowym apartamentem w bezpiecznej enklawie w centrum miasta Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Pańs...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

770 232 PLN (18 339 zł/m2)

2
1
42 m2
2027
15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15836487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W sprzedaży do 21.05! 2 łazienki, Pl. Legionów 26711937 15836487 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m², zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu Legionów. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do wprowa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

811 111 PLN (8 449 zł/m2)

4
2
96 m2
1965
15614004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485957 15614004 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Planowany odbiór na IV kwartał 2025r. Deweloperskie, 45,65 m.kw. z dużym balkonem, centrum miasta Wrocław. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży deweloperskie mie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 291 PLN (15 318 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15752709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25173139 15752709 Lokal z witryną na parterze, pod działalność , blisko Rynku. Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Lokal po odbiorze technicznym. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 958 084 PLN (14 613 zł/m2)

11
-
134 m2
2019
15893750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27918972 15893750 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego apartamentu o przestronnym wnętrzu!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim, w prestiżowej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (19 767 zł/m2)

2
1
43 m2
2022
15654446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
39m² | centrum | gotowe | jako inwestycja 23370477 15654446 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m², położonego przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz jasnym wnętrzem, które zapewnia komfor...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 100 PLN (13 900 zł/m2)

2
1
39 m2
1978
15845272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26859605 15845272 Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602OtoczenieNieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia.To świetnie skomunikowana ze ścisłym centrum lokalizacja, z dostępem do biur, restauracji, sklepów.Mieszkanie znajduje się na parta...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

580 000 PLN (15 676 zł/m2)

1
1
37 m2
2026