• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 347

15845273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26859602 15845273 Kawalerka 100 metrów od Sky Tower.Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602OtoczenieNieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia.To świetnie skomunikowana ze ścisłym centrum lokalizacja, z dostępem do biur, restauracji, sklepó...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

494 151 PLN (17 040 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15638522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23020964 15638522 Oferta na wyłączność w SDP Nieruchomości!Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r. Apartament posiada boczny widok na rzekę. Wyjście na taras o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 559 000 PLN (22 594 zł/m2)

2
-
69 m2
2022
15723041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629895 15723041 Opiekun oferty: TOMASZ LEIMANPFRN nr.28679tel. 602 101 602Piękny apartament z widokiem na rzekę z sypialni, pokoju kąpielowego oraz salonu znajdujący się na dziewiątym piętrze w Angel Wings Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość mieści się 10 min drogi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 599 000 PLN (34 579 zł/m2)

3
2
133 m2
2010
15701439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24218121 15701439 BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,59 m2, z dużym balkonem, na 8 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią wizualizacje. Wydanie klu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 999 PLN (16 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15700937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24205327 15700937 Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym!BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m2, z balkonem, na parterze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia sta...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 000 PLN (14 817 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15818237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649511 15818237 Opiekun oferty Monika Jaworska Licencja nr 22988tel. 602 101 602Oferta wyłącznie w SDP!Przestronne mieszkanie przy Placu Legionów róg ul. Piłsudskiego. Obecnie jeden pokój został przedzielony lekką ścianką działową na potrzeby rodziny i mieszkanie sk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

589 030 PLN (11 550 zł/m2)

3
1
51 m2
1961
15846193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877848 15846193 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym blokuOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od wrocławskiego...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (15 484 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15480186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19499256 15480186 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego o powierzchni 48,64 m2. Otoczenie nieruchomości:Kępa Mieszczańska to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji we Wrocławiu. Osiedle jest odsuni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 653 PLN (16 659 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15890090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868858 15890090 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy Parku!Otoczenie nieruchomości:Przedmieście Oławskie to jedna z najbardziej klimatycznych i dy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

796 144 PLN (13 727 zł/m2)

3
2
58 m2
2026
15613920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485977 15613920 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Wrocław. Idealne dla rodziny jak również pod wynajem ze względu na układ mieszkania i świetną komunikację i lokalizację. Sprzedam mieszkanie o pow. 45,18 m.kw . z kom&oacute...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

530 000 PLN (11 778 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15893744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917762 15893744 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

774 439 PLN (17 601 zł/m2)

1
1
44 m2
2027
15893713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917534 15893713 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 891 PLN (23 134 zł/m2)

1
1
29 m2
2027