• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 347

15893713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917534 15893713 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 891 PLN (23 134 zł/m2)

1
1
29 m2
2027
15893726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917523 15893726 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 422 276 PLN (26 338 zł/m2)

2
1
54 m2
2027
15893715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917527 15893715 Mieszkanie GOTOWE i DUŻE 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne dla dużej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem . Mieszkan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

939 000 PLN (14 672 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15893723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917522 15893723 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

578 427 PLN (21 423 zł/m2)

1
1
27 m2
2027
15870877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27443032 15870877 . 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem w dobrze skomunikowanej lokalizacji.Opiekun oferty:Krzysztof Dudektel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Przedmieście Oławskie w dzielnicy Krzyki w części miasta, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

789 000 PLN (13 150 zł/m2)

3
1
60 m2
1991
15613179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 10 pokojowe 22471752 15613179 Zapraszam do zapoznania się z wielopokojową, przestronną nieruchomością w kamienicy na Podwalu Mieszkanie do remontu, w ofercie zamieszczono 1 wizualizację. Opiekun oferty:Marta Woźniczka Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ta k...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

10
3
206 m2
1900
15437676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18543389 15437676 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z czterech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na pierwszym piętrze w...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (25 342 zł/m2)

4
-
73 m2
1910
15400927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 17709752 15400927 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z pięciu modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na trzec...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 970 000 PLN (17 909 zł/m2)

6
-
110 m2
1919
15723606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24634454 15723606 Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim, przy placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty:Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ostrów Tumski to wizytówk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (19 212 zł/m2)

3
1
52 m2
1905
15723880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24643899 15723880 Gotowe, kameralne 3 pokoje w sercu Wrocławia Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Doskonale skomunikowane z każdą częścią Wrocławia....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 000 PLN (12 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1900
14681349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 47725 14681349 Zapraszam na prezentację oraz do zakupu nowoczesnego Apartamentu w SKY TOWER.Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest w okolicach nowego centrum bizn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 000 PLN (33 019 zł/m2)

3
-
106 m2
2012
15855919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078856 15855919 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z trzech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na III piętrze kamienicy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
3
60 m2
2025