• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 347

15824487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649564 15824487 Mieszkanie GOTOWE! zapraszam na prezentacjeOpiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Szczepin to dobrze skomunikowana dzielnica Wrocławia, łącząca bliskość centrum z wygodą codziennego życi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (15 725 zł/m2)

2
1
40 m2
1971
15782146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25837325 15782146 Stylowe, jasne, dwustronne, w kamienicy w bardzo dobrym stanie technicznym (elewacja, klatka schodowa, dach, stropy)Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości: Staromiejski klimat dla konese...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (14 271 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15806843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26353189 15806843 Dla wielbicieli miejskiego klimatu. Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Istnieje możliwość wykończenia mi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

456 802 PLN (18 272 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15815818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649498 15815818 Nowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej i dochodowej formy ulokowania kapitału. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

595 000 PLN (19 194 zł/m2)

1
-
31 m2
2025
15805977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319717 15805977 Dwupokojowy apartament z tarasem od podwórza w rewitalizacji kamienicy mieszkalnej od dewelopera Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Pos...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

759 488 PLN (23 015 zł/m2)

2
1
33 m2
2027
15806883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26354589 15806883 Apartament typu studio z balkonem Nowe budownictwo w małej zamkniętej inwestycji pomiędzy Placem Kościuszki a Dworcem Głównym. Zapraszam na prezentacjęMarta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 l...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

515 683 PLN (19 099 zł/m2)

1
1
27 m2
2027
15815819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649499 15815819 Komfortowy open space z ogródkiem, czy 2 lub nawet 3 pokoje? Zadecyduj sam! Mieszkanie dostępne, inwestycja po wydaniu lokali! Opiekun oferty:Marta Woźniczka-Opuchlik tel. 602?101?602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest przy ulicy Czyst...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (19 019 zł/m2)

1
-
52 m2
2025
15891220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27892760 15891220 Opiekunka ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602--- WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI ---Otoczenie nieruchomości:- w samym centrum Wrocławia- piechotą do Rynku- bardzo dobra komunikacja miejska (tramwaje, autobusy)- w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

470 000 PLN (14 242 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15889239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846241 15889239 Kawalerka w centrum !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 999 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15814915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649492 15814915 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i pod inwestycję.Zapraszam na prezentacjęRenata Mayertel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (16 364 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15893040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899826 15893040 Duże 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miast...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

959 000 PLN (14 984 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15641550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23084500 15641550 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne Okolice Placu LegionówOtoczenie nieruchomości:Inwestycja znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w bezpośre...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (16 641 zł/m2)

2
-
39 m2
2025