• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Zawiercie

Znalezionych ofert: 25

15827590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625329 15827590 Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert 13 udziału w prawie własności działek ewidencyjnych nr 2334, 25321, 3592 położonych w obrębie Blanowic...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

46 540 PLN (4 zł/m2)

-
-
10771 m2
-
14888824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4027981 14888824 REZERWACJABudynek mieszkalno-usługowy 188 m² działka 889 m² Zawiercie ŻerkowiceNa sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w Zawierciu (Żerkowice) przy ul. Jurajskiej.Powierzchnia użytkowa: 188,66 m²Działka:...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

369 000 PLN (1 963 zł/m2)

4
1
188 m2
2002
15860798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27184483 15860798 Nieruchomość o dużym potencjale mieszkaniowo-usługowym, położona w Zawierciu przy ul. Sportowej. To idealna propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą, potrzebujących zaplecza warsztatowego lub magazynowego połączonego z częścią mieszka...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

849 000 PLN (4 354 zł/m2)

2
1
195 m2
2012
15890468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27877466 15890468 Na sprzedaż działka w Zawierciu, składającą się z trzech sąsiadujących działek o numerach ewidencyjnych 13152, 13153 oraz 13154. Łączna powierzchnia gruntu wynosi 1719 m², a wymiary całości to ustawne 20 metrów szerokości na 90 metrów długości, co po...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

206 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1719 m2
-
15835655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707487 15835655 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Zawiercia, w pobliżu centrum miasta o powierzchni 69,3 m², położone na parterze kamienicy. To doskonała propozycja dla osób szukających ustawnego mieszkania w dobrej cenie.Nieruchomość składa...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

325 000 PLN (4 710 zł/m2)

3
1
69 m2
1920
15648228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23249513 15648228 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m² zlokalizowana w Zawierciu Blanowicach przy ulicy Wyspiańskiego . Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących dużej działki, z dobrym dojazdem i w atrakcyjnej cenie. Jest to świetna propozycja ...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

294 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15520165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20381787 15520165 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

233 000 PLN (4 396 zł/m2)

5
-
53 m2
-
15860132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27181421 15860132 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M4 o powierzchni 69,96 m², położone na wysokim parterze w niskim, trzypiętrowym budynku przy ul. Mickiewicza, na osiedlu Żabki w Zawierciu. Lokal stanowi spółdzie...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

350 000 PLN (5 003 zł/m2)

3
1
69.96 m2
1970
15889649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856596 15889649 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM ZE STAWEM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Sprzedam piękny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 220m2 (powierzchnia całkowita 402m2) posadowiony w cichej, spokojnej i zielonej części Zawiercia. Dom w doskonałym stanie technicznym położony...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

1 880 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
1
402 m2
1990
15886602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27762802 15886602 Sprzedam dom jednorodzinny w Zawierciu Blanowicach przy ul. Wyspiańskiego. Dom o powierzchni około 120m2 zbudowany w latach 50-tych XX wieku w technologii tradycyjnej  - do remontu. Dach pokryty blachą, a ściany zewnętrzne domu wyłożone plastikowym s...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

760 000 PLN (6 333 zł/m2)

2
-
120 m2
1956
15623435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22672501 15623435 Działka deweloperska !!!! Idealna pod budowę osiedla domów jednorodzinnych lub jako inwestycja!!! Sprzedam działkę budowlaną położoną w Zawierciu Blanowicach przy ulicy Wyspiańskiego. Działka o powierzchni 7652m2. Działka o uregulowanym stanie praw...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

749 896 PLN (98 zł/m2)

-
-
7652 m2
-
15623458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22672500 15623458 Sprzedam działkę budowlaną położoną w Zawierciu Blanowicach przy ulicy Wyspiańskiego. Działka o powierzchni 7546m2 oznaczona numerem 12551.  Działka o uregulowanym stanie prawnym. Posiada wjazd z drogi asfaltowej. Działka lekko nachylona w kierunku p...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

739 508 PLN (98 zł/m2)

-
-
7546 m2
-