• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Zawiercie

Znalezionych ofert: 25

15651802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23348219 15651802 Zawiercie to miasto o bogatej historii i wielu atrakcjach turystycznych. Położone w malowniczej okolicy, oferuje mieszkańcom i turystom dostęp do pięknych krajobrazów, parków narodowych i zabytków oraz jest brama w kierunku Jury Krakowsko-Częstochows...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

599 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
5216 m2
-
15829059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633354 15829059 Mieszkanie 60 m² z balkonem centrum Zawiercia, ul. Piłsudskiego 75Cena: 349 000 złNa sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 9. piętrze wieżowca w ścisłym centrum Zawiercia, przy ul. Piłsudskiego.To jedna z najlepszy...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

339 000 PLN (5 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15884421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701823 15884421 Kompaktowy dom po generalnym remoncie idealna alternatywa dla mieszkania!Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 55 m², który łączy funkcjonalność, niskie koszty utrzymania i komfort życia w spokojnej okolicy. To doskonała propozycja d...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

429 000 PLN (7 800 zł/m2)

2
1
55 m2
1990
15623442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 22672505 15623442 Okazja!!!Park Krajobrazowy Jury Krakowsko-Częstochowskiej, przepięknie położona działka na szlaku Orlich Gniazd w Żerkowicach, zielonej dzielnicy Zawiercia o powierzchni 2,57 ha.W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego V.11R - tereny rolne...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

670 000 PLN (26 zł/m2)

-
-
25700 m2
-
15703480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24251986 15703480 Biuro Nieruchomości REMAX z przyjemnością prezentuje nową inwestycję deweloperską Zacisze Kromołów – kameralne osiedle mieszkaniowe położone w cichej, zielonej części miasta. Osiedle docelowo będzie składać się z trzech budynków mieszkalnych. Aktualn...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

399 000 PLN (6 101 zł/m2)

3
1
65.4 m2
2025
15703479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24251984 15703479 Biuro Nieruchomości REMAX z przyjemnością prezentuje nową inwestycję deweloperską Zacisze Kromołów – kameralne osiedle mieszkaniowe położone w cichej, zielonej części miasta. Osiedle docelowo będzie składać się z trzech budynków mieszkalnych. Aktualn...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

432 000 PLN (6 901 zł/m2)

3
1
62.6 m2
2026
15766295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25501142 15766295 ŚWIETNA LOKALIZACJA UL. PARKOWA, ZAWIERCIENa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m² położone na parterze z balkonem, w doskonałej lokalizacji tuż przy Ryneczku w Zawierciu. 3 pokoje idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję (np. wynajem)....

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

369 000 PLN (6 150 zł/m2)

3
1
60 m2
1985
15812324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z własnymi skałkami Jurajskimi 26479872 15812324 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana w cichej i spokojnej dzielnicy Zawiercia - Karlinie.!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle urokliwą działkę położoną w Kalinie czyli zielonej i spokojnej dzielnicy Zawiercia...

Zawiercie (Karlin) (Śląskie, gm. Zawiercie)

349 000 PLN

-
-
2934 m2
-
15648223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23249518 15648223 Ekskluzywny dom designerski w Zawierciu- połączenie nowoczesności, stylu i komfortu premium ! Wyjątkowa oferta dla osób ceniących nietuzinkową architekturę, najwyższy standard wykończenia oraz komfort codziennego życia.Prezentujemy dom o powierzchni ...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

2 399 000 PLN (7 689 zł/m2)

7
4
312 m2
2016
15578930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21734844 15578930 Przedstawiam ofertę sprzedaży unikatowej działki budowlanej o powierzchni 1379m2 na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej w mieście Włodowice w samym centrum przy ulicy Żareckiej 10. Doskonała lokalizacja zapewniająca niezbędną infrastrukturę. Dział...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

299 500 PLN

-
-
1379 m2
-
15530849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dz. Usługowo-Przemysłowa,przy Dworcu PKP Zawiercie 20626478 15530849 Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa - 0 zł prowizji!Oferta na wyłączność - TYLKO W EXPANDER!Działka Usługowo-Przemysłowa, przy Dworcu PKP ZawiercieMożliwość dostępu do infrastruktury kolejowej w postaci bocznicy kolejowej zgodnie z Procedurą ust...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

3 900 000 PLN

-
-
35926 m2
-
15468855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19246413 15468855 Na sprzedaz obiekt przemyslowo uslugowy o powierzchni 1524 m2 polozony na duzej dzialce o powierzchni 5788 m2 w Zawierciu. To propozycja dla firm poszukujących miejsca na dzialalność produkcyjna usługowa lub magazynowa.Nieruchomosc sklada sie z pieci...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

2 149 000 PLN (1 405 zł/m2)

1
-
1529 m2
-