• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 935

15886119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 160 m2 4 pokoje podwójny garaż Łubna 27748405 15886119 1 150 000 zł Przedsprzedaż 160 m2 lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym Łubna Przedmiotem sprzedaży jest połówka (jeden lokal) domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni użytkowej 160 m2 w miejscowości Łubna. Nieruchomość posadowiona na ...

Łubna (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 150 000 PLN (7 188 zł/m2)

4
3
160 m2
2026
15885552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 217 m2, Złotokłos gm. Piaseczno 27733836 15885552 1 249 000 zł I Sprzedaż I 217,16 m2 I Lokal w domu dwulokalowym I Złotokłos I Gm. PiasecznoOFERTA BEZ PODATKU PCC !!! KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW PROWIZJI AGENCJI !!!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA !!! WPŁATY NA RACHUNKI POWIERNICZE !Przedmiotem spr...

Złotokłos (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 249 000 PLN (5 756 zł/m2)

5
2
217 m2
2026
15885399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka, dom + usługi - Cukiernia Buchman 27728791 15885399 Działalność gastronomiczna - cukiernia Konstancin-Jeziorna sprzedaż 8 799 000 zł 2862 m2 Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna, położona w samym centrum Konstancina - Jeziorny działka zabudowana o powierzchni 2862 m2. Nieruchomość położona jest p...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 799 900 PLN (3 075 zł/m2)

11
-
2862 m2
-
15885397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny,ogródek,małe osiedle,Władysławów 27728620 15885397 Sprzedaż 999 000 zł 82,4 m2 segment skrajny 4 pokoje Wojska Polskiego Władysławów Gm. LesznowolaPrzedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni 82,4m2 z ogródkiem 280 m2 położony na kameralnym, niewielkim, zamkniętym osiedlu. 2 miejsc...

Władysławów (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

999 000 PLN (12 183 zł/m2)

4
1
82 m2
2014
15883426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675128 15883426 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego trzypokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na zamykanym szlabanem osiedlu przy ulicy Panoramicznej -na granicy dzielnic Arkońskie -Niemie...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (11 191 zł/m2)

3
1
69.7 m2
2020
15870885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje I balkon I metro 27443042 15870885 2 POKOJE Z BALKONEM I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku na Bemowie przy ulicy Rayskiego. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym i strzeżonym os...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15870413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Stara Ochota Kamienica Plac Narutowicza 27427949 15870413 519 000 zł Sprzedaż 23,78 m2 1 pokój Warszawa Mianowskiego Stara OchotaPrzedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego w Warszawie.Mieszkanie składa się z pokoju, wnęki kuc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (22 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1928
15863375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment 160 m2 Zgorzała Klima Fotowoltaika 27245346 15863375 1 599 000 SPRZEDAŻ 159 M2 SEGMENT ŚRODKOWY ZGORZAŁAPrzedmiotem sprzedaży jest segment środkowy o powierzchni całkowitej 190,84 m2, użytkowej 158,93 m2, położony w Zgorzale, przy ul. Kowalika. Nowocześnie urządzone wnętrze, dobrze doświetlone poko...

Zgorzała (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 599 000 PLN (10 120 zł/m2)

6
2
158 m2
2020
15857961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27137383 15857961 Do sprzedaży mieszkanie 2 pok pow 39m2 z balkonemMieszkanie składa 2 pok w amfiladzie + mały aneks sypialnywidnej kuchniŁazienka z WcHollMieszkanie do odświeżenia lub remontu i zmiany aranżacji według potrzeb nowego właścicielaBardzo dobra lokalizac...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (20 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15857761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 300,9m2 / 750m2 Konstancin-Jeziorna 27133120 15857761 Konstancin - Jeziorna połówka domu dwulokalowego 300,9 m2 działka 750m2 4 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni użytkowej 300,9 m2. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 750 m2 (...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

4 499 000 PLN (14 997 zł/m2)

6
2
300 m2
2016
15765527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25472351 15765527 Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja:Śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych i biurowych. W pobliżu restauracja Barka, kawiarnia Sowa, sklep B...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

119 500 PLN (10 864 zł/m2)

1
-
11 m2
2000
15762533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 239m2, działka 1495m2, Konstancin 25405876 15762533 Dom wolnostojący Konstancin - Jeziorna 239 m2 działka 1495 m2 2 499 000 zł Przedsprzedaż ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZEZ BIURO NIERUCHOMOŚCI! NASZE WYNAGRODZENIE POKRYWA SPRZEDA...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 499 000 PLN (10 456 zł/m2)

8
3
239 m2
2026