• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 008

15737818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24893105 15737818 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnię mieszkania składają się kuchnia, 3 pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele, płytki oraz wykładzina. Na ści...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (5 811 zł/m2)

3
-
74 m2
1939
15736816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24879350 15736816 Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne.Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 850 000 PLN (11 783 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15735215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24851773 15735215 Nowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) w Jaworzynie Śląskiej.Dom o powierzchni użytkowej 97 m2.Dom został podzielony na strefę dzienną zlokalizowaną na parterze:- salon z aneksem kuchennym- pokój biuro- wc- korytarz- wiatroł...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

579 000 PLN (5 969 zł/m2)

5
2
97 m2
2022
15735235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851771 15735235 Dom o wysokim standardzie położony w atrakcyjnej części miasta!Na powierzchnię domu składają się łącznie trzy poziomy oraz dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 80m2. Parter domu to część dzienna: salon w wyjściem na taras, otwarta kuchnia oraz jadalni...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 500 000 PLN (5 792 zł/m2)

8
2
259 m2
1939
15892213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898252 15892213 Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m² , położone na 4. piętrze w kameralnym bloku z 1963 roku. To idealna propozycja dla os...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

363 000 PLN (13 444 zł/m2)

1
-
27 m2
1963
15892208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898244 15892208 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

716 760 PLN (12 148 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15801997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26254250 15801997 Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Żarowa.Na powierzchnię mieszkania ok. 52 m2 składa się:- na pierwszym poziomie: kuchnia otwarta na przedpokój, salon oraz łazienka z wc. - na drugim poziomie: sypialniaW mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i ...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

279 900 PLN (5 488 zł/m2)

2
1
51 m2
1940
15766592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25506479 15766592 Połowa domu - bliskie okolice Jaworzyny Śląskiej.Dom poniemiecki wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Na powierzchnię części mieszkalnej składają się dwa poziomy. Na parterze jest duży pokój, kuchnia, łazienka, korytarz i wiatrołap. Na piętrze są trzy...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

380 000 PLN (3 304 zł/m2)

4
1
115 m2
1939
15766602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25506476 15766602 OFERTA 0% DLA KUPUJĄCEGO! BEZ PODATKU PCC!Prezentujemy Państwu nową inwestycje w miejscowości Kalno!OFERTA DOTYCZY STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO!W sprzedaży dostępne są 4 bliźniaki!Domy o powierzchni całkowitej 136 m2 (użytkowej 117m2).Cena obejmuje: wy...

Kalno (Dolnośląskie, gm. Żarów)

520 500 PLN (3 827 zł/m2)

5
2
136 m2
2024
15736818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24879349 15736818 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i oryginalny dom znajdujący się w okolicach Jaworzyny Śląskiej. Dom podpiwniczony z użytkowym poddaszem o pow. 300m2 jest w sam raz dla 4-5 osobowej rodziny. Dom wykończony wysokiej jakości materiałami, konsekwentnie w...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 800 000 PLN (6 000 zł/m2)

5
2
300 m2
-
15735216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851763 15735216 Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym, w stanie surowym otwartym, położony w cichej i zielonej okolicy niedaleko Jaworzyny Sląskiej.Działka o powierzchni 1000 m2. Dom o powierzchni użytkowej 123 m2.Na parterze zaaranżowana została część dzienna z du...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

560 000 PLN (3 237 zł/m2)

5
2
173 m2
2022
15892154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898222 15892154 Nowoczesne 4 pokoje z balkonem i strychem + 2 miejsca postojowe Podłęże Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję deweloperską zlokalizowaną w Podłężu koło KrakowaNiepołomic. CENY OD 8.600ZŁm2 !!!! Inwes...

Podłęże (Podłęże) (Małopolskie, gm. Niepołomice)

589 000 PLN (8 662 zł/m2)

4
-
68 m2
2026