• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 002

15892533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899348 15892533 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

952 297 PLN (14 213 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
15892807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899346 15892807 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

857 538 PLN (16 491 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899342 15892471 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 010 940 PLN (14 041 zł/m2)

4
-
72 m2
2024
15892594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899339 15892594 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 962 PLN (15 973 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899338 15892656 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 184 PLN (16 210 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899329 15892804 Mieszkanie w Gaju pod Krakowem - ŚWIETNA CENA ! Oferujemy dwupoziomowe mieszkania w wyjątkowej architekturze przypominającej nowoczesną stodołę , idealne dla osób szukających spokoju i bliskości natury. MIESZKANIA NA I PIĘTRZE Z A...

Mogilany (Gaj) (Małopolskie, gm. Mogilany)

760 000 PLN (9 048 zł/m2)

4
-
84 m2
2025
15892592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899326 15892592 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - OSIEDLE RUCZAJ MIESZKANIA GOTOWE DO UŻYTKOWANIA ( KLUCZE) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową. Każde mieszkania posiada balkon, taras lub ogr&a...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 637 PLN (13 378 zł/m2)

2
-
52 m2
2024
15892527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899313 15892527 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

932 862 PLN (11 517 zł/m2)

4
-
81 m2
2027
15892739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899310 15892739 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

582 056 PLN (12 653 zł/m2)

2
-
46 m2
2027
15892589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899309 15892589 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

693 889 PLN (11 964 zł/m2)

2
-
58 m2
2027
15892465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899306 15892465 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 006 911 PLN (13 985 zł/m2)

4
-
72 m2
2024
15892800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899305 15892800 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

781 066 PLN (14 464 zł/m2)

3
-
54 m2
2024