• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 62

15885800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż- piękna okolica ul. Łodzianka 27740867 15885800 Dom wolnostojący na sprzedaż-ul. Łodzianka 2, ŁódźPowierzchnia domu: 268 m² Powierzchnia działki: 1473 m²Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu położonego w jednej z najbardziej kameralnych i spo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

929 360 PLN (3 468 zł/m2)

6
2
268 m2
1988
15646377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23218690 15646377 Marzysz o domu, który łączy nowoczesność z bliskością natury? Prywatność, cisza i spokój to Twoje priorytety? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy elegancki, dwupiętrowy dom położony w malowniczej wsi Łódź, w gminie Stęszew, w otoczeniu Wi...

Łódź (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

1 990 000 PLN (10 474 zł/m2)

5
3
190 m2
2012
15695926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109281 15695926 Przestronny, zadbany dom gotowy do wprowadzenia, w wyjątkowej lokalizacji Łódź, ul. Pomorska (Mileszki). Czy marzysz o dużej, funkcjonalnej przestrzeni w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z błyskawicznym dojazdem do centrum Łodzi?Ten dom to i...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 199 zł/m2)

10
3
547 m2
1989
15888513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak na sprzedaż Łódź, Radogoszcz 27814960 15888513 NUMER OFERTY W BIURZE: SDKL202026Oferta wyłącznie w naszym biurze.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wyróżniający się wysokim standardem wykończenia oraz niepowtarzalnym, bogato zdobionym stylem w zabudowie szeregowej (szeregowiec skrajny), położony...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (9 396 zł/m2)

6
-
298 m2
-
15864058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy na Stokach | 6 pokoi | 27264255 15864058 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na osiedlu Stoki, w dzielnicy Widzew, w Łodzi. Nieruchomość zadbana, w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita domu to 340 m², a powierzchnia użytkowa...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 099 360 PLN (3 233 zł/m2)

6
2
340 m2
-
15028936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 7395702 15028936 Pięknie położony dom z użytkowym poddaszem, z ciekawym projektem, do wykończenia w swoim stylu. Wg projektu powierzchnia domu wynosi ok. 500 m2.Na parterze znajdują się: przestronny salon (55 m2) duża jadalnia z kuchnią spiżarnia toaleta i garderoba ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 750 000 PLN (3 521 zł/m2)

7
3
497 m2
2012
15655675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23392214 15655675 Na sprzedaż udziały w kamienicy na Bałutach, ul. Inflancka. Jest to 50% udziałów, pozostałe 50% jest podzielone na dwóch współwłaścicieli. Na działce o powierzchni 756m2 znajduje się budynek o powierzchni mieszkalnej ok. 172m2 oraz dwa budynki gospod...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

249 000 PLN (1 448 zł/m2)

11
-
172 m2
1930
15818211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620991 15818211 Na sprzedaż przestronny, solidny trzykondygnacyjny dom o powierzchni 540 m², posadowiony na dużej, w pełni uzbrojonej działce 3 364 m². Nieruchomość oferuje ogromny potencjał inwestycyjny.Nieruchomość położona jest na ulicy Tomaszowskiej - bardzo do...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (3 685 zł/m2)

10
2
540 m2
2003
15845101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26850878 15845101 Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej części Łódź – na terenie dzielnicy Widzew. Nieruchomość o całkowitej powierzchni użytkowej 200 m² została wybudowana w 2014 roku w technologii tradycyjnej i łączy no...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 995 000 PLN (9 975 zł/m2)

4
1
200 m2
2014
15856715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27103570 15856715 Oferuję na sprzedaż przestronny, dobrze utrzymany dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m², wybudowany w 1986 r., usytuowany w wyjątkowej lokalizacji w Łodzi — w pobliżu rekreacyjnego Arturówka. Nieruchomość leży na dużej, prostokątnej działc...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 790 000 PLN (8 136 zł/m2)

5
2
220 m2
1986
15790460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25966960 15790460 Oferuję dom jednorodzinny w dzielnicy Zdrowie w Łodzi ul. Sułkowskiego. Dom znajduje się na ul. Sułkowskiego w bezpośredniej bliskości dwóch dużych kompleksów zieleni - Brusa oraz Parku na Zdrowiu.Dom o powierzchni 179 m.kw. wybudowano w 1980 r. na ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

949 000 PLN (5 272 zł/m2)

6
2
180 m2
1980
15861016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27195150 15861016 Oferujemy na sprzedaż nieduży dom o powierzchni 58 m², usytuowany w Łodzi Górnej, przy ul. Chłodnikowej. Idealne miejsce dla rodziny oraz osób ceniących bliskość terenów zielonych i wygodę z możliwością aranżacji według własnego projektu.Oferta eks...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

260 000 PLN (4 483 zł/m2)

3
-
58 m2
-