• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 62

15812317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26479042 15812317 Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja na ulicy Bieszczadzkiej oddana do użytku w 2025 roku, usytuowana na przestronnej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 1680 m² z dwoma niezależnymi wjazdami. Dom ma powierzchnię użytkową  221 mkw. Nieruchomo...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (10 980 zł/m2)

6
2
255 m2
2025
15288975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14836288 15288975 DOM Z POTENCJAŁEM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ RADOGOSZCZ WSCHÓD Do sprzedania dom piętrowy o powierzchni ok 154 m2 działka 960 mdziałka dzięki sąsiedztwu wysokiej zabudowy wielorodzinnej i braku planu zagospodarowania przestrzennego może uzyskać bardzo atrakcyjne...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 000 000 PLN (6 494 zł/m2)

4
2
154 m2
1953
15883886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27682498 15883886 Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m², położony na działce 943 m² w spokojnej części dzielnicy Bałuty w Łodzi. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do własnej aranżacji blisko centrum miasta.Lokaliza...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

600 000 PLN (2 985 zł/m2)

4
2
201 m2
1948
15864345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27266214 15864345 Przestronny, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 180 m² zlokalizowany na Widzewie w Łodzi, przy ulicy Brzezińskiej. Idealna propozycja dla rodziny ceniącej wygodę, bliskość miasta i pełną infrastrukturę.Lokalizacja:Dom znajduje się w Łodzi, dzielnica W...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 150 000 PLN (3 276 zł/m2)

4
1
351 m2
2003
15701880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24225025 15701880 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej, zielonej części Łodzi — na Górnej przy ul. Bałtyckiej. To idealne miejsce dla osób szukających rodzinnego domu z dużym ogrodem, w otoczeniu przyrody, a jednocześnie z dobrym d...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 450 000 PLN (7 835 zł/m2)

5
2
312.7 m2
2007
15881041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak z ogrodem – Łódź Rokicie 27621251 15881041 Przedstawiam na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Łodzi, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Rokicie, przy ul. Burtowej 20. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 604 m², a całkowita powierzchnia dom...

Łódź (Górna), Burtowa

894 360 PLN (4 969 zł/m2)

6
2
180 m2
1978
15684540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23907141 15684540 Inwestycyjna Perła Czeka w Sercu Łodzi! Monumentalna Kamienica do Remontu Generalnego z pełną dokumentacją! Marzysz o inwestycji, która połączy historyczny splendor z ogromnym potencjałem zysku? Szukasz projektu, który pozwoli Ci odcisnąć swoje piętn...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

14 500 000 PLN (2 636 zł/m2)

12
-
5500 m2
-
15424879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18265273 15424879 Oferujemy do sprzedaży kamienicę przedwojenną położoną w ścisłym centrum Łodzi. Obecnie budynek ma powierzchnię 4000m2 istnieje możliwość rozbudowy ok 1500m2 - pozwolenieCena 3,5 mln euroKontakt:Linda Twarowska533 711 [email protected]...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

14 600 000 PLN (3 476 zł/m2)

12
-
4200 m2
-
15768356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25541097 15768356 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową kamienicę z początku XX wieku, położoną w atrakcyjnej części miasta. Budynek wymaga kompleksowej renowacji, ale dzięki swojej architekturze i lokalizacji posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Najważniejsze atuty: rep...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

12 500 000 PLN (2 500 zł/m2)

12
-
5000 m2
-
15630338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22845207 15630338 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m2 usytuowany na działce 189 m2, położony w zielonej i spokojnej dzielnicy Karolew na Polesiu w Łodzi przy ulicy Wyspiańskiego 24.Rozkład...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

790 000 PLN (7 054 zł/m2)

6
-
112 m2
-
15701868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24225022 15701868 Na sprzedaż parterowy dom w stanie surowym zamkniętym o pow. całk. 106.24 m², położony w dzielnicy Łódź-Widzew osiedle Feliksin. Działka o powierzchni 3 490 m2, z wjazdem bezpośrednio przy ul. Gminnej. To co jest bardzo ważne to zatwierdzony MPZP, a ...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

580 000 PLN (5 459 zł/m2)

3
1
106.24 m2
2012
15674468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23727439 15674468 Przestronny bliżniak z lat 80 tych składający się z 3 kondygnacji. Piętra połączone są klatką schodową co daje wiele możliwości podział. Na każde piętro osobne wejście daje możliwość stworzenie trzech niezależnych mieszkań. Powierzchnia domu: 208,3 ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (5 288 zł/m2)

5
1
208 m2
1980