• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Andrychów Przyjaźni

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przyjaźni

Znaleźliśmy 14 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Andrychów

15777392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25735572 15777392 Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie szeregowej SASANKA na Brzezince, w malowniczej Gminie Andrychów, to miejsce stworzone z myślą o rodzinach, które potrzebują więcej przestrzeni na codzienne życie, rozwój dzieci i wspólny czas. Przemyślany układ p...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

749 000 PLN (7 400 zł/m2)

4
2
101.21 m2
2023
15778795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25757545 15778795 O nieruchomości:TERENOWE BIURO DEWELOPERA. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.Skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz.Niepowtarzalna oferta!! Zostań właścicielem jednego z czterech fantastycznych, bezczyns...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

649 700 PLN (8 900 zł/m2)

4
2
73 m2
2025
15624160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piekny duzy dom 230m2 z dzialka 54 ar i ogrodem 22692140 15624160 SPRZEDAZ PRYWATNA. POSREDNIKOM DZIEKUJE!! SPRZEDAZ TYLKO ZA GOTOWKE. Dom położony w okolicy Miasta Andrychów 34-120.(małopolskie). Świetnie położony dom z potencjałem w stylu Retro , duża działka. Moźliwość natychmiastowego zamieszkania. LOKALI...

Andrychów, Górska

790 000 PLN (3 435 zł/m2)

6
3
230 m2
-
15482245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19536956 15482245 Klient NIE PŁACI prowizji.OKAZJA!! Do sprzedania oferujemy dwukondygnacyjny dom w stanie deweloperskim z niezwykłym potencjałem i bardzo dużą 35 arową działką. Dom znajduje się w widokowej lokalizacji w malowniczej miejscowości Rzyki w gm. Andrychów,...

Rzyki (Małopolskie, gm. Andrychów)

690 000 PLN (3 575 zł/m2)

7
3
193 m2
2024
15775306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25665978 15775306 Nowa, niższa cena! Zainwestuj w spokojną przystań w Rzykach – idealny dom z potencjałem agroturystycznym! Możliwe wyodrębnienie dwóch osobnych mieszkań.PODSTAWOWE PARAMETRY:• Powierzchnia domu 244 m2 • Ilość pokoi : 8• Ilość łazienek: 3• Powierzchni...

Rzyki (Małopolskie, gm. Andrychów)

895 000 PLN (3 668 zł/m2)

8
-
244 m2
1994
15793955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26059617 15793955 Oferta idealna dla rodzin wielopokoleniowych, inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem, a także osób pragnących połączyć mieszkanie z prowadzeniem działalności lub zapewnieniem bliskim niezależnej przestrzeni.Dom parterowy o powierzchni uży...

Inwałd (Małopolskie, gm. Andrychów)

1 190 000 PLN (7 854 zł/m2)

4
3
151.52 m2
2020
15773073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25627705 15773073 RezerwacjaPlanujesz budowę własnych czterech ścian, ale nie chcesz marnować czasu na formalności oraz żmudne prace ziemne i murarskie? Ta oferta jest dla Ciebie.Budowę domu rozpoczęto na działce o powierzchni 634 m2 we wsi Roczyny, która leży w gmini...

Roczyny (Małopolskie, gm. Andrychów)

459 900 PLN (1 835 zł/m2)

5
1
250.57 m2
2025
15466221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19179619 15466221 TERENOWE BIURO DEWELOPERA. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJISkutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz.Niezwykła oferta!! Zostań właścicielem jednego z 10 domów w malowniczej miejscowości Rzyki w gm. Andrych...

Rzyki (Małopolskie, gm. Andrychów)

830 000 PLN (7 155 zł/m2)

5
2
116 m2
2024
15403525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17767804 15403525 Oferuję do sprzedaży dom położony w malowniczej, atrakcyjnej lokalizacji.Nieruchomość położona jest w miejscowości Sułkowice gm. Andrychów niedaleko granicy z Andrychowem.Działka znajduje się w drugim pasie zabudowy od drogi powiatowej na płaskiej, 1...

Sułkowice (Małopolskie, gm. Andrychów)

220 000 PLN (2 750 zł/m2)

3
1
80 m2
1906
15757410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25301220 15757410 Do sprzedania jednorodzinny dom gospodarstwo o powierzchni 165m2 wraz z pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni 110m2. Dom połozony jest w malowniczej otulinie Beskidu Małego w pięknej, górskiej, spokojnej miejscowości Rzyki (turystyczna część g...

Rzyki (Małopolskie, gm. Andrychów)

590 000 PLN (3 598 zł/m2)

5
2
164 m2
1970
15888434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814058 15888434 Zostań właścicielem domu w centrum miasta w zacisznej i ustronnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na płaskiej ponad 5,5 arowej, ogrodzonej działce.Dom wybudowany ok. 1950r., rozbudowany i wyremontowany w 1997r..Dom niezwykle oszczędny, posiad...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

579 000 PLN (3 886 zł/m2)

6
1
149 m2
1950
15843954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26818935 15843954 TERENOWE BIURO DEWELOPERA. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJISkutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz.Niepowtarzalna oferta!! Zostań właścicielem jednego z czterech fantastycznych, bezczynszowych lokali, zn...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

649 700 PLN (8 900 zł/m2)

4
2
73 m2
2025