• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bielsko-Biała

Znalezionych ofert: 26

15860064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181294 15860064 PIOTR OLMA Agent prowadzący 500 485 869Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący zlokalizowany w Bielsku-Białej, przy ulicy Daszyńskiego, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz usługowej. Nieruchomość, wybudowana w 1930. Wymaga odświeżenia, co daje n...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 000 000 PLN (11 894 zł/m2)

7
3
168.15 m2
1930
15860167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181316 15860167 KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący 693 248 448 Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny Bielsko-Biała, AleksandrowiceNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 180 m². Położony na zagospodarowanym gruncie o łącznej powierzchni 130...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 590 000 PLN (8 833 zł/m2)

5
2
180 m2
2000
15774849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25659855 15774849 SYLWIA SPRYSZAK Agent prowadzący 606 316 197Mam przyjemność zaprezentować połówkę domu o powierzchni 122,66m² , znajdującą się w spokojnej, zielonej okolicy.DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ W CENIE MIESZKANIA W BLOKU!!!To pierwsze piętro domu do remontu z osobny...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

425 000 PLN (3 484 zł/m2)

5
2
122 m2
1970
15515223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20252138 15515223 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w samym Centrum Bielska-Białej.Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy ulicy Cieszyńskiej 171 z drugim wjazdem od ulicy Agrestowej.Nr ewidencyjne działek na spr...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

4 499 900 PLN (26 162 zł/m2)

6
2
172 m2
1954
15752538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25169416 15752538 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246 Na sprzedaż w bardzo niskiej cenie dom jednorodzinny z lat 60., położony w Bielsku-Białej przy ul. Kaczeńców 19.Działka o numerze 38759 i 387510 o powierzchni 18 arów .Nieruchomość znajduje się w sp...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

450 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
90 m2
1960
15674274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 23724839 15674274 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący572 711 788Drewniany Góralski Dom Wakacyjny z Bali u Podnóża Beskidów – Bielsko-Biała dzielnica StraconkaWyjątkowy, klimatyczny dom w stylu zakopiańskim, zbudowany przez górali z bali, położony tuż przy szlakach ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 250 000 PLN (7 353 zł/m2)

8
3
170 m2
1988
15555366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21098131 15555366 SEBASTIAN WIŚNIOWSKIAgent prowadzący572 711 788Na sprzedaż wyjątkowy drewniany dom w stylu zakopiańskim zbudowany z bali, zlokalizowany w StraconceBielsko-Biała ul. Lisia położony u podnóża gór pod samym lasem co zapewnia spokój i ciszę oraz bliskość...

Bielsko-Biała (Straconka) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 250 000 PLN (7 353 zł/m2)

8
3
170 m2
1988
15797065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26135459 15797065 DANIEL WIECZORKOWSKI Agent prowadzący 530 003 008 Zanurz się w uroku nowoczesnego życia w wyjątkowym domu wolnostojącym znajdującym się w malowniczym Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Ta nowość na rynku, zbudowana we wrześniu 2024 roku, t...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

990 000 PLN (18 333 zł/m2)

2
1
54 m2
2024
15826507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650063 15826507 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Wyjątkowa rezydencja z duszą historyczny dom z lat 30. XX w. Straconka, ul. Górska 46.Zapraszamy do świata, w którym czas splata się z współczesnym komfortem tu, gdzie historia i architektura opowiadają...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 090 000 PLN (9 083 zł/m2)

4
2
120 m2
1937
15819354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26604383 15819354 Inwestycja z 20% zwrotem Dom do zamieszkaniaNa sprzedaż oferuję atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej części Suchej Beskidzkiej przy ul. 29 Stycznia. Obiekt stanowi świetną okazję zarówno dla inwestora, jak i dla osób szukającyc...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

3
-
80 m2
-
15756835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25285908 15756835 Nowoczesny dom jednorodzinny w Wapienicy - kameralne osiedle, widok na góry! Lokalizacja Nowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony na działce 764 m² w zielonej i spokojnej części Bielska-Białej - Wapienica . W sąsiedzt...

Bielsko-Biała (Wapienica) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

880 000 PLN (7 458 zł/m2)

4
-
118 m2
2025
15765103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25464544 15765103 KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący 695 947 884 *** Wyjątkowa rezydencja z widokiem na góry Bielsko-Biała Janowice ***Na sprzedaż rezydencja z klasą wyjątkowy dom położony w prestiżowej, cichej i rezydencjonalnej dzielnicy Bielska-Białej, tuż pr...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 500 000 PLN (3 012 zł/m2)

7
4
830 m2
2004