• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bielsko-Biała

Znalezionych ofert: 26

15889581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27854508 15889581 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Dom wolnostojący po generalnym remoncie garaż 2-stanowiskowy ogród Bielsko-Biała Mikuszowice Śląskie.Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, wolnostojący dom jednorodzinny położony w prestiżowej i spokojnej c...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 850 000 PLN (7 708 zł/m2)

7
2
240 m2
1985
15871895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27479930 15871895 PIOTR OLMA Agent prowadzący 500 485 869Zapraszam do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości - dom wolnostojący na sprzedaż, położony w malowniczej miejscowości Bielsko-Biała w Komorowicach Krakowskich. Znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy o lu...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 299 000 PLN (9 021 zł/m2)

5
1
144 m2
2005
15865020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279650 15865020 Na sprzedaż zabudowana działka budowlana o powierzchni 999 m2 w miejscowości Bielsko-Biała, w województwie śląskim.Super lokalizacja: obręb KAMIENICA.Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast zakwalifikowana...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

300 000 PLN (11 111 zł/m2)

2
-
27 m2
1999
15784664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25859563 15784664 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji u podnóża gór Bielsko-Biała, ul. Łowiecka 101aJeśli marzysz o domu w wyjątkowym miejscu w otoczeniu natury, z czystym powietrzem, a jednocześnie zaledwie k...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 999 000 PLN (15 992 zł/m2)

6
-
125 m2
2016
15886675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27764064 15886675 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203Powierzchnia użytkowa domu ok 161,23 m2Powierzchnia działki 481 m2Cena 999 000 złDom jednorodzinny 161,23 m2 w zabudowie szeregowej położony w Bielsku-Białej w pobliżu ul. Zapłocie Duże w spokojnej, ziel...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

999 000 PLN (6 205 zł/m2)

5
2
161 m2
2005
15658584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438782 15658584 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Na sprzedaż dom idealny dla rodziny poszukującej komfortowego miejsca do zamieszkania w bliskiej odległości do centrum Bielska-Białej i z pięknym widokiem na góry.Lokalizacja: Dom znajduje się w ...

Bielsko-Biała (Lipnik) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

799 000 PLN (3 716 zł/m2)

6
2
215 m2
1994
15658601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438775 15658601 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068 Na sprzedaż: Dom z działką inwestycyjną przy jednej z głównych ulic Bielska-BiałejSzukasz nieruchomości, która łączy komfort zamieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej? T...

Bielsko-Biała (Lipnik) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 100 000 PLN (5 116 zł/m2)

6
2
215 m2
1994
15824124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650039 15824124 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Bielsko-Biała, ul. Zuchów 19BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGOJeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z ogródkiem, ale jednocześnie chcesz mieć centrum miasta w zasięgu kilku minut ta oferta jest wła...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

488 000 PLN (6 649 zł/m2)

2
1
73.4 m2
1930
15884619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707177 15884619 BARTOSZ BATURO Agent prowadzący 517 179 511Przestronny dom z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealny dla dużej rodziny lub inwestora z możliwością stworzenia nawet trzech niezależnych stref mieszkalnych.Podstawowe informacje:Powierzchnia całkowi...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 170 000 PLN (3 943 zł/m2)

7
2
296.76 m2
2002
15881999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27654651 15881999 KATARZYNA DZIUKAgent prowadzący695 947 884Na sprzedaż budynek jednorodzinny o powierzchni 116m2 z 1990r. wybudowany wg indywidualnie przygotowanego, autorskiego projektu w ponadczasowym stylu. Do lekkiego odświeżenia, do zamieszkania od razu. Duży og...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 100 000 PLN (9 483 zł/m2)

5
2
116 m2
1990
15865322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27294132 15865322 BARTOSZ BATURO Agent prowadzący 517 179 511Podstawowe informacje:- Powierzchnia całkowita: 130 m²- Powierzchnia użytkowa: 98 m²- Powierzchnia działki: 1566 m² (15,66 a)- Liczba pokoi: 4- Rok budowy: ok. 1959- Dojazd: droga asfaltowa- Numery działek...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

690 000 PLN (5 308 zł/m2)

4
1
130 m2
1959
15860165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181310 15860165 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Nieruchomość z potencjałem ul. Wyzwolenia, Bielsko-BiałaNa sprzedaż działka 814 m² (nr 313184) przy ul. Wyzwolenia w Bielsko-Biała, na terenach mieszkaniowych, z bezpośrednim zjazdem z drogi i szybkim d...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

760 000 PLN (4 750 zł/m2)

5
2
160 m2
1973