• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 85

15894291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27939628 15894291 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bydgoszczy Oferujemy na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 150m2 z działką ok. 250 m2, położony w urokliwym miejscu na Błoniu Projekt indywid...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 250 000 PLN (8 333 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15894456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27943996 15894456 NOWA OFERTA! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 62 m², położony na działce 479 m² w atrakcyjnej lokalizacji - Kapuściska. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Najważniejsze informacj...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

700 000 PLN (11 290 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15873084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Opławiec -240 m² 4 sypialnie-ogród zimowy 27511989 15873084 WYJĄTKOWY DOM W OPŁAWCU - ZIELEŃ, PRZESTRZEŃ I KOMFORTNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części Bydgoszczy - Opławcu. To miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ciszę oraz komfort życia...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 299 000 PLN (4 330 zł/m2)

5
1
300 m2
1978
15879231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610904 15879231 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-
15879130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608276 15879130 Na prawie 800 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.Do dyspozycji przestro...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 000 PLN (11 579 zł/m2)

6
-
190 m2
1997
15851818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27020864 15851818 Na 799 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.Do dyspozycji przestronny sal...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 000 PLN (11 579 zł/m2)

6
-
190 m2
1997
15844407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26835407 15844407 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-
15876664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27544503 15876664 Polecam do zakupu piękną willę na Bielawach z dużą działką, 960 m 2 . Dwa wjazdy na posesję, jeden do garażu w bryle budynku, drugi na teren posesji, przy ogrodzie. Dom o powierzchni 180 m2. Na parterze: - salon z dużymi oknami z możliwością zain...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 565 000 PLN (14 250 zł/m2)

5
3
180 m2
2001
15866982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333080 15866982 Polecam do sprzedaży dwupiętrowy dom położony na działce o powierzchni 525 m2. W budynku znajdują się dwa niezależne 3- pokojowe mieszkania mieszkania ok.76 m2 każde. Mieszkania oraz klatka schodowa w stanie do remontu. Na tyłach posesji budynek gosp...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

899 999 PLN (4 787 zł/m2)

6
-
188 m2
1936
15891299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27894439 15891299 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - osiedle Bartodzieje Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu Bartodzieje , jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość oferuje funkcjon...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 250 000 PLN (5 435 zł/m2)

6
2
230 m2
-
15891331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27895001 15891331 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne domy w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji na bydgoskich Piaskach Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim bez tynków wewnętrznych w atrakcyjnej lokalizacji na bydgoskich Piaska...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

825 000 PLN (6 066 zł/m2)

4
-
136 m2
-
15508130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowy interes hostel - Obniżone koszty! 20126224 15508130 Andrzej MarczakTelefon 608 170 066Obiekt ENERGOOSZCZĘDNY został doinwestowany aby obniżyć koszty eksploatacji. Nowa instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła, kolektory słoneczne oraz zasobniki ciepłej wody w znaczący sposób obniżyły koszty oraz efekty...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (3 300 zł/m2)

8
4
300 m2
2000