• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 85

15595043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZESTRONNY DOM 158m2 OSIEDLE GLINKI 22068896 15595043 OFERTA W NASZYM BIURZE!Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na osiedlu Glinki w Bydgoszczy.Przestronna nieruchomość o powierzchni 158 m2 oferuje komfortowe warunki do życia dla rodziny.Dom do remontu - według...

Bydgoszcz (Glinki-rupienica) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

998 000 PLN (6 316 zł/m2)

5
1
158 m2
1980
15864830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27276806 15864830 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w dzielnicy Piaski na działce 647m2 Opis nieruchomości - 150 m2 powierzchni użytkowej dwa piętra , dodatkowo zagospodarowane przyziemie ( dwa pokoje ) 1 piętro składa się z kuchni ...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

909 000 PLN (6 060 zł/m2)

7
-
150 m2
-
15867936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z dużą działką OPŁAWIEC-rzeka-las 27358567 15867936 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w Housing MarketNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy - w spokojnej, zielonej dzielnicy Opławiec.To idealna propozycja dla osób szuk...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

999 900 PLN (6 060 zł/m2)

6
2
165 m2
2019
15866643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Połowa domu, Błonie 27322085 15866643 POŁOWA DOMU, 1. PIĘTRO,BYDGOSZCZ, BŁONIE,OGRÓD 440 mkw.Lokal mieszkalny na 1 piętrze połowa domu z osobnym wejściem i wjazdem na działkę 440 m2,Osiedle domków jedno i wielorodzinnych, na bydgoskim Błoniu.Mieszkanie składa się z:klatka schodowa,przedp...

Bydgoszcz (Błonie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

450 000 PLN (4 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1960
15872106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony pod Klucz Segment Pod Skarpą 122m2 27485557 15872106 !!! NOWOCZESNY SEGMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !!! !! Brak PCC !!Nowoczesny segment 5-pokojowy położony na kameralnym osiedlu Pod skarpą to idealna propozycja dla rozwijającej się rodziny, która ceni komfort, przestrzeń i wysoką jakość życia. Nieruchomo...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 223 215 PLN (10 026 zł/m2)

5
2
122 m2
2025
15867600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój dom w zielonej enklawie-Las, rzeka- OPŁAWIEC 27349442 15867600 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w Housing MarketNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy - w spokojnej, zielonej dzielnicy Opławiec.To idealna propozycja dla osób szuk...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 900 PLN (6 086 zł/m2)

4
2
115 m2
2019
15865300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27292291 15865300 Na sprzedaż proponujemy atrakcyjny dwukondygnacyjny dom zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie. Parter domu składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz wyjściem do ogrodu, sypialni, dużej kuchni z przejściem do spiżarni, łazienki z wc oraz ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
2
150 m2
-
15454496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18942882 15454496 Na sprzedaż gotowa inwestycja! Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjnie zlokalizowaną kamienicę w ścisłym centrum Bydgoszczy o powierzchni 600m 2 z możliwością zwiększenia jej powierzchni zabudowy o dodatkowe 450m 2 . Nieruchomość usytuowana n...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
600 m2
-
15729393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24761600 15729393 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjny segment w doskonałej lokalizacji na bydgoskim Czyżkówku. Nieruchomość o powierzchni 108 m 2 z ogrodem (ok 200 m 2 ) oraz garażem w bryle budynku. Na parterze znajduje się przestronny, jasny salon z...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (8 796 zł/m2)

4
1
108 m2
-
15704330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24261395 15704330 Polecam do sprzedaży nietuzinkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 100 m², położony na pograniczu osiedli Czyżkówko i Miedzyń w Bydgoszczy. Dom znajduje się na zadbanej działce z ogrodem, na której mieści się również garaż wolnos...

Bydgoszcz (Flisy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (6 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1930
15313987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15531900 15313987 Na sprzedaż dwukondygnacyjna kamienica o powierzchni 218 m2. Składa się z 4 mieszkań: 2 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 wyremontowane oraz 2 mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 64 m2 i 58 m2. Kamienica wyremontowana, klatka schodo...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

999 000 PLN (3 330 zł/m2)

11
-
300 m2
1900
15729394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24761607 15729394 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu bliźniaka z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, zapewniając prywatność, a jednocześnie bliskość do wszelkich udogodnień miejskich. Dom składa się z trzec...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

599 000 PLN (3 698 zł/m2)

4
2
162 m2
-