• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 167

15887156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak | 6 pokoi | duża działka | bez PCC 27778295 15887156 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 161 m2 (146 m2 powierzchni użytkowej), położony w spokojnej części Gdańska - Kokoszki. Idealna propozycja dla rodzin szukających przestrzeni, komfortu oraz bliskości natury.ATUTYduża, słoneczna dzi...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 390 000 PLN (8 634 zł/m2)

6
-
161 m2
2024
15887160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak | 6 pokoi | duża działka | bez PCC 27778298 15887160 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 161 m2 (146 m2 powierzchni użytkowej), położony w spokojnej części Gdańska - Kokoszki. Idealna propozycja dla rodzin szukających przestrzeni, komfortu oraz bliskości natury.ATUTYduża, słoneczna dzi...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 390 000 PLN (8 634 zł/m2)

6
-
161 m2
2024
15886862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27770462 15886862 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom z 2012r. 6 pokoiRemont kapitalny 2026r. Nowe instalacje, geberity, prysznice, podłogówka, piec, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, parkiety jesion, parapety, całość wyszpachlowana pomalowana farbą gruntują...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 100 000 PLN (7 586 zł/m2)

6
-
145 m2
2012
15884713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w kapitalnej lokalizacji ! 27709558 15884713 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, tuż obok wyjątkowego osiedla mieszkaniowego : GarnizonNa spokojnej, zielonej ulicy Władysława Żeleńskiego, w sercu Wrzeszcza, znajduje się dom, kt...

Gdańsk (Strzyża) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 000 PLN (14 458 zł/m2)

5
2
166 m2
1927
15853883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 150m2, 27061728 15853883 DOM:Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń.Idealny dla rodziny, stan deweloperski, funkcjonalny układ.Działka dla jednego lokalu ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 380 000 PLN (9 200 zł/m2)

5
2
150 m2
2026
15853884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom, 5 pok, 150m2, 27061729 15853884 DOM:Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń.Idealny dla rodziny, stan deweloperski, funkcjonalny układ.Działka dla jednego lokalu ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 380 000 PLN (9 200 zł/m2)

5
2
150 m2
2026
15886621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27762918 15886621 Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem mieszkalnym oraz garażem!- Ogródki działkowe Przystań znajdują się na gdańskim Klukowie obok Osowy.- W bliskiej odległości znajduje się sklep Biedronka.- Bliskość do Obwodnicy daje możliwość szybkiego poruszania ...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

250 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15886491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard | Jak wolnostojący | Od południa 27759961 15886491 NA SPRZEDAŻ NOWOCZESNY, DESIGNERSKI, ENERGOOSZCZĘDNY, WYGODNY DOM Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM I OGRODEM OD STRONY POŁUDNOWEJNIERUCHOMOŚĆ:Dom w zabudowie bliźniaczej- jedynie z nazwy- faktycznie połączony jest z drugim budynkiem jedynie ścianą garażu. ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 150 000 PLN (12 286 zł/m2)

5
3
175 m2
2023
15477756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z pokojami na wynajem i dużą działką na 2 dom 19444750 15477756 Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym!Świetna oferta dla inwestorów i osób szukających nieruchomości z dodatkowymi możliwościami! Przestronny dom z pokojami na wynajem i dużą działką, na której można wybudować drugi budynek.Lokalizacja:Nierucho...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 999 000 PLN (10 711 zł/m2)

12
5
280 m2
1988
15886230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Klukowie 27750663 15886230 Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w Klukowie. Wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest na ładnie zagospodarowanej działce w otulinie drzew i krzewów.Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, szkoła podstawowa,  doskonały dojazd do Wrzeszcza ...

Gdańsk (Matarnia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 000 PLN (10 700 zł/m2)

5
2
257 m2
2010
15143113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica na Głównym Mieście w Gdańsku 10847779 15143113 Przedstawiam Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Gdańsku Śródmieściu. Kamienica znajduje się na terenie Głównego Miasta przy ulicy Straganiarskiej. Według MPZP znajduje się w strefie mieszanej, przeznaczonej pod funkcje usługowo-mieszkaniowe.WAŻNA I...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 590 000 PLN (21 627 zł/m2)

6
2
166 m2
1930
15694409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalny dom w sercu Wrzeszcza, tuż przy lesie 24085926 15694409 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w wyjątkowej i jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - przy ul. Jaśkowa Dolina w Wrzeszczu Górnym. Nieruchomość znaj...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 190 000 PLN (12 760 zł/m2)

8
2
250 m2
1950