• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 50

15750216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118521 15750216 Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Stramnica, zaledwie 5 kilometrów od urokliwego Kołobrzegu i jego pięknych plaż. Ten obszerny dom o powierzchni użytkowej 389 m² oferuje nieograniczone możliwości a...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 900 000 PLN (7 494 zł/m2)

8
-
387 m2
2021
15750204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118560 15750204 Na sprzedaż dom w Kołobrzegu przy ul. Wenus w stanie surowym otwartym, 2,5 km czyli 4 min od centrum Kołobrzegu, 4,5 km - 7 minut od morza.Podstawowe informacje:- działka 388 m2- Dom wolnostojący z garażem- projekt Dana 2 extradom- budowa 2025 roku, ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

880 000 PLN (6 423 zł/m2)

5
-
137 m2
2025
15779136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25765687 15779136 Dom położony w spokojnej części Kołobrzegu, przy ul. Słowiańskiej – boczna ulica z zabudową jednorodzinną, z której łatwo dostać się do centrum i nad morze. W zasięgu kilku minut są sklepy, szkoła, przedszkole, apteka i przystanki komunikacji miejski...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 650 000 PLN (7 333 zł/m2)

9
3
225 m2
1998
15764494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25451434 15764494 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-piętrowego domu zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu. To idealna propozycja dla dużej rodziny, a także świetna inwestycja pod wynajem lub podział na niezależne lokale.Kluczowe Atu...

Kołobrzeg (Radzikowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 399 000 PLN (5 596 zł/m2)

7
3
250 m2
2006
15716922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24522642 15716922 Dom na sprzedaż Kołobrzeg, ul. Łużycka270 m² powierzchni użytkowej 311 m² działki 1 200 000 złNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kołobrzegu przy ul. Łużyckiej (dz...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (4 444 zł/m2)

8
3
270 m2
1995
15798386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26167063 15798386 Na sprzedaż: dom jednorodzinny o pow. 175 m2, położony w Kołobrzegu (Osiedle Witkowice) na narożnej działce o łącznej powierzchni 734 m ( na całość powierzchni składają się dwie osobne sąsiadujące działki użytkowane jako jedna całość ) Typ Nieruchom...

Kołobrzeg (Witkowice) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (6 857 zł/m2)

5
2
175 m2
1983
15853911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27064502 15853911 Nowoczesny domek całoroczny w Kołobrzegu Twoja prywatna oaza nad ParsętąSzukasz miejsca, w którym możesz odpocząć od codzienności, pracować zdalnie lub spędzać czas z bliskimi nad morzem? Ten wyjątkowy domek całoroczny na działce ogrodowej ROD w Koło...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

275 000 PLN (3 929 zł/m2)

3
1
70 m2
2024
15730541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 24781345 15730541 Działka ogrodniczo - rekreacyjna o pow. ok. 620m2, znajduje się na terenie ogródków działkowych o nazwie Rodzinny Ogród Działkowy ZJEDNOCZENIE w NiekaninieKażdy z posiadaczy działki jest tylko użytkownikiem tych działek, bez prawa własności. Działki...

Kołobrzeg (Janiska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

140 000 PLN (4 000 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15065847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 8695442 15065847 Kołobrzeg oferujemy na sprzedaż ciepły i bardzo oszczędny - nowy, gotowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku.Zaletą domu jest to ze jest on energooszczędny tak jak dom pasywny.Dom posiada pompę ciepła i instalację fotowoltaiczną , ogrzewanie podł...

Kołobrzeg (Sienkiewiczowskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 430 000 PLN (9 862 zł/m2)

5
2
145 m2
2023
12455062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 92315 12455062 Słoneczne Wzgórze to nowoczesne osiedle 129 domów w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu w odległość ok 2,5 km w linii prostej od morza. Świetnie działająca komunikacja przystanek autobusowy w pobliżu osiedla zapewnia szybk...

Kołobrzeg (Janiska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
-
100 m2
2018
15621011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22615619 15621011 Przedstawiamy Państwu nowo powstające osiedle luksusowych domów jednorodzinnych w Kołobrzegu przy ul. Kolumba, realizowanych przez doświadczonego dewelopera Saltic.Projekt obejmuje 8 budynków (16 domów) mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, składając...

Kołobrzeg (Radzikowo i) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 647 866 PLN (10 110 zł/m2)

5
-
163 m2
2025
15313371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15520368 15313371 Kołobrzeg na sprzedaż dom wolno stojący, który może być przeznaczony dla dużej rodziny wielopokoleniowej, jak również może być potraktowany jako inwestycja.Górne mieszkanie z osobnym wejściem może posłużyć także jako duży apartament na wynajem generu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 995 000 PLN (4 433 zł/m2)

8
4
450 m2
2000