• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 50

13203744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1507618 13203744 Kołobrzeg dom mieszkalno - wypoczynkowy położony ok. 150 m od morza. 5 minut spacerkiem od plaży w zachodniej części miasta.Dom aktualnie jest podzielony na dwa samodzielne lokale mieszkalne i zamieszkały przez dwie rodziny:- pierwszy o pow. 461,62 m...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 999 000 PLN (4 336 zł/m2)

12
-
461 m2
1989
12454838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 92282 12454838 Pensjonat wczasowo - mieszkalny położony w bezpośrednim sąsiedztwie parku nadmorskiego, ok. 350 m od morza,w zachodniej części miasta.Działka o pow.470 m2 własnościowa- zagospodarowana i ogrodzona.Budynek 4- kondygnacyjny, wolno stojący, dach wielosp...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 000 000 PLN (7 273 zł/m2)

12
5
550 m2
2001
12454974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 32444 12454974 NOWA NIŻSZA CENA Pensjonat w Budzistowie, 9 minut od centrum KołobrzeguNa sprzedaż budynek mieszkalny z funkcją pensjonatu, położony w zielonej części Budzistowa uznawanego za spokojną sypialnię Kołobrzegu. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centr...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 500 000 PLN (4 573 zł/m2)

10
-
328 m2
-
13178630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 32452 13178630 Firma , własna działalność i dom mieszkalny w jednym miejscu !!! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolno stojący wraz z murowaną halą z przeznaczeniem na działalność usługową położony w Kołobrzegu.Dom jest murowany dwukondygnacyjny ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (4 800 zł/m2)

6
2
250 m2
2007
15325884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15854358 15325884 Dom wykończony w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania NA KAMERALNYM OSIEDLU W KOŁOBRZEGUGłówne atuty nieruchomości:• ŚWIETNA LOKALIZACJA• BLISKO CENTRUM MIASTA• SPOKOJNA OKOLICA• GARAŻ W BRYLE BUDYNKU• ROZBUDOWANA IF...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 340 000 PLN (10 229 zł/m2)

5
1
131 m2
2021
15718476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552625 15718476 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z dwoma osobnymi wejściami - świetne rozwiązanie dla wielopokoleniowej rodziny !!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA- SPOKOJNA OKOLICA- BLISKO CENTUM MIASTA- GARAŻ W BRYLE BUDYNKU- ROZBUDOWA...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 049 000 PLN (6 171 zł/m2)

8
2
170 m2
1997
15869121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401497 15869121 Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Kołobrzegu ul. Szczecińska (Zieleniewo)GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- DOM O POWIERZCHNI 250 m² NA DUŻEJ DZIAŁCE 1503 m²- WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA GOTOWY DO WPROWADZENIA- OGRZEWANIE PODŁOGOWE W CAŁY...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 099 000 PLN (8 396 zł/m2)

5
2
250 m2
2016
15108623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9995088 15108623 Domy o funkcjonalnym układzie w zabudowie szeregowej w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu! Oferujemy domy szeregowe w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 100 mkw.Ta oferta stwarza możliwość zamieszkania we własnym domu w Kołobrzegu w cenie mieszkania....

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

809 000 PLN (6 915 zł/m2)

4
2
117 m2
2023
15411863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940868 15411863 Dom wykończony w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania NA KAMERALNYM OSIEDLU W KOŁOBRZEGUGłówne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM MIASTA SPOKOJNA OKOLICA GARAŻ W BRYLE BUDYNKU ROZBUDOWANA IFRASTR...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 440 000 PLN (10 992 zł/m2)

5
1
131 m2
2021
15417544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18076184 15417544 Dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Kołobrzegu przy ul. Szmaragdowej z poddaszem użytkowymGłówne atuty nieruchomości:• 1500m DO PLAŻY• CICHA I SPOKOJNA OKOLICA• GARAŻ W BRYLE BUDYNKU• DUŻY TARAS DO WYPOCZYNKU• TEREN OGRODZONY Z BRAMĄ AUTOMATYCZN...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

999 000 PLN (4 562 zł/m2)

4
2
219 m2
2000
14018839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23504 14018839 Dom w zabudowie szeregowej, w centrum Kołobrzegu przy ul. ŁużyckiejGłówne atuty nieruchomości:• ŚWIETNA LOKALIZACJA• CENTRUM MIASTA• MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA BUDYNKU POD WYNAJEM POKOI• GARAŻ W BRYLE BUDYNKU• ROZBUDOWANA IFRASTRUKTURA W OKOLICYNierucho...

Kołobrzeg (Słowiańska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 230 000 PLN (4 920 zł/m2)

10
7
250 m2
1970
14328970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 123272 14328970 Wspaniały dom dla rodziny, z pokojami do wynajęcia Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom podpiwniczony o powierzchni 280 m kw., usytuowany na działce o powierzchni 569 m kw. z pokojami do wynajęcia. Od frontu znajduje się część mieszkalna właści...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

12
1
280 m2
1937