• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 24

15886612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27762904 15886612 Dom wolnostojący z dużą działką pod usługi, dwa oddzielne wejścia idealny dla dwóch rodzin lub inwestora Pabianice, ul. ŁaskaNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący z 1932 roku, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Pabianicach przy ul. Łaskiej. Nie...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

880 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
2
128 m2
1932
15877640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27575954 15877640 Na sprzedaż dom jednorodzinny w Pabianicach (Piaski) o powierzchni użytkowej 180 m² + 83 m² piwnicy, usytuowany na działce 629 m². Nieruchomość z 1986 roku, po termomodernizacji, gotowa do zamieszkania.Dom oferuje 7 pokoi i 3 kondygnacje. W pełni pod...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (4 008 zł/m2)

5
1
262 m2
1986
15629466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22828897 15629466 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego wyjątkowego domu w Pabianicach, który oferuje nie tylko wysoki standard życia, ale także spokój, zachowując jednocześnie łatwy dostęp do miejskich udogodnień. Ten dom to doskonała inwestycja w Twoją przyszło...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

899 000 PLN (9 772 zł/m2)

3
2
92 m2
2012
15670216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23636837 15670216 Wyjątkowa nieruchomość: budynek pod działalność + dom jednorodzinny Nieruchomość idealna na gabinety medycyny estetycznej, gabinety lekarskie, klinikę weterynarii, szwalnię Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 300 000 PLN (5 285 zł/m2)

5
1
246 m2
2022
15811966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26446629 15811966 Dom wolnostojący z dużą działką na os. Bugaj Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 78,37 m.kw usytuowany w Pabianicach na os. Bugaj, przy ul. Drewnowskiej....

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

720 000 PLN (9 231 zł/m2)

3
1
78 m2
1965
15782753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25847644 15782753 Dom wolnostojący idealny dla rodziny lub pod działalność Na gabinety medycyny estetycznej, biura kancelarii, gabinety lekarskie, przedszkole, szkołę językową, itp. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
1
120 m2
1977
15699900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24178392 15699900 Mały dom 100 m.kw na obrzeżach Pabianic Kupujący zwolniony z podatku PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy parterowy dom o powierzchni 97,90 m.kw. usytuowany na obrzeżach Pabianic. Dom wzniesiony roku 2022 - budynek w trakcie...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

580 000 PLN (5 979 zł/m2)

4
1
97 m2
2025
15867737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27350398 15867737 Dom w stanie surowym zamkniętym na osiedlu Bugaj BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży nowy dom jednorodzinny o powierzchni 121,33 m.kw (użytkowa 93,76 m.kw) usytuowany w Pabianicach przy ul. Bugaj. Dom sukcesywnie doprowadzony będzie...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 000 000 PLN (8 264 zł/m2)

4
1
121 m2
2023
15806790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26352309 15806790 PABIANICE - dom w północnej części miasta w stanie surowym otwartym o powierzchni 380 m2 na działce 1088 m2.Media - prąd na działce - woda i gaz w ulicyDach - blachówka ceramiczna.Wejście od wschodu.Oferta dla osób ceniących przestrzeń.Cic...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (2 770 zł/m2)

5
3
379 m2
2022
15192746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12173391 15192746 PABIANICE-dom 375 m2 do remontu na działce 1208 m2 Na sprzedaż dom o pow. 375 m2 z działką 1208 m2, położony w Pabianicach na ulicy Warszawskiej. Media - woda miejska oraz studnia, prąd, gaz, kanalizacja.Na terenie wolnostojący garaż na dwa samochod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

670 000 PLN (1 787 zł/m2)

9
3
375 m2
1980
15253195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13878673 15253195 Do sprzedania kamienica z 6 odrębnymi mieszkaniami dla inwestora Do sprzedania prywatna kamienica w Pabianicach niedaleko Starego Rynku oraz szkoły nr 1. Nieruchomość licząca 4 niezależne mieszkania o wielkości 50 m2, dodatkowo pokój z kuchnią na pod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

680 000 PLN (2 519 zł/m2)

11
-
270 m2
1928
15693193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24058795 15693193 Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze nieruchomości Bestate Pabianice Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w Pabianicach przy ulicy SPOKOJNEJ, w skład której wchodzą: działka o pow. 1337m.kw oraz dwa domy mieszkalne ut...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 200 000 PLN (4 167 zł/m2)

5
1
288 m2
1973