• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 24

15670610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23653079 15670610 BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni użytkowej 177,98 m.kw., usytuowany w Pabianicach bezpośrednio przy drodze na działce o powierzchni 772 m.kw.Dom bardzo funkcjonalny...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

890 000 PLN (4 564 zł/m2)

4
2
195 m2
2006
15772241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25605698 15772241 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym domu, ale cenisz sobie miejski styl życia? Mamy idealną ofertę dla Ciebie. Dom przy samym parku Lewityn, oddalony tylko kilka minut od Centr...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 200 000 PLN (5 195 zł/m2)

6
2
231 m2
2006
15877006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27560258 15877006 NOWOCZESNY DOM PARTEROWY 144 m² 2023 POMPA CIEPŁA CICHA SPOKOJNA OKOLICA PABIANICESzukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę z przytulnym, rodzinnym klimatem? Ta nieruchomość w Pabianicach (zaledwie 1km od centrum) to gotowa przystań dla ...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 400 000 PLN (9 722 zł/m2)

4
2
144 m2
2023
15886553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761849 15886553 Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży zabudowaną działkę gruntu o powierzchni 1007 m2 w kształcie trapezu. Działka ogrodzona, teren wyrównany i zagospodarowany, z bramą wjazdową od ul. Karniszewickiej i drugi od ulicy Rolniczej. Dzi...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

365 000 PLN (3 318 zł/m2)

4
2
110 m2
1947
15787125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25916970 15787125 Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim PabianiceKupujący nie płaci 2% podatku PCC!Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 115,61 m², położony w spokojnej części Pabianic. Nieruchomość usytuowana jest na...

Pabianice (Karniszewice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

780 000 PLN (6 783 zł/m2)

4
1
115 m2
2025
15790154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25955729 15790154 Nowoczesny dom jednorodzinny 90 m² w spokojnej okolicyNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 90,00 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miejscowości. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

765 000 PLN (8 500 zł/m2)

4
1
90 m2
2025
15864778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272736 15864778 Do sprzedania 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej 233,5 mkw usytuowany na działce o powierzchni 755 mkw.Ten piętrowy dom posiada bardzo ciekawą bryłę i funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Na parterze znajduje się:salon z jadalnią (56,5 m2)pokój (16,8...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (4 268 zł/m2)

6
1
246 m2
1999
15740531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24953610 15740531 Mamy dla Państwa dom, zlokalizowany przy spokojnej osiedlowej ulicy na Pabianickich Karniszewicach.Po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia.Na wysokim parterze znajduje się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia i łazienka.W piwnicy jes...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

499 000 PLN (8 317 zł/m2)

2
1
60 m2
1970
15651055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23329960 15651055 Dom dla rodziny lub na siedzibę firmy.Solidny dom w okolicach ul. Rypułtowickiej, z doskonałym dojazdem do Łodzi oraz trasy S14.Działka o powierzchni 1400mkw posiada bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej, a jej wymiary to 57m szerokości i 25 głębokośc...

Pabianice (Karniszewice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

699 000 PLN (3 495 zł/m2)

4
1
200 m2
1996
15474280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19381324 15474280 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCISuburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo własności...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 214 003 PLN (2 877 zł/m2)

6
-
422 m2
-
15443905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18681229 15443905 Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość w wyjątkowym standardzie.Wybudowany w 2023 roku według indywidualnego projektu, pachnie nowością i nowoczesnymi rozwiązaniami.W pełni monitorowany, ze sterowaniem zdalnym zarówno monitoringiem, oświet...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

4 999 999 PLN (10 870 zł/m2)

6
3
460 m2
2024
15446811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18758940 15446811 Wyjątkowa nieruchomość na obrzeżach Pabianic.Przestronny, elegancki dom w spokojnym sąsiedztwie po wschodniej stronie miasta. Na działce o idealnym rozmiarze 1153mkw zmieścił się dom z garażem o powierzchni 360mkw, podjazd w wyjątkowym wzorze na kilk...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

3 100 000 PLN (8 378 zł/m2)

5
2
370 m2
2016