• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Poznań Jeżyce

Znalezionych ofert: 7

15136786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10688031 15136786 Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ?zobacz!SŁONECZNY NOWY DOM, SMOCHOWICE, BEZ PCC, Z WŁASNĄ WYDZIELONĄ DZIAŁKĄ! Dom 4 pokojowy, w zabudowie szeregowej położony na nowym, kameralnym osiedlu na ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

5
1
120 m2
2024
15413818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18002445 15413818 Kamienica ( 16 mieszkań ) z działką frontową do rozbudowyKamienica z lat 50 tych, o powierzchni uż 760 mkw,( 1140 mkw ) po remoncie- instalacji, pionów, założeniu nowego systemu ogrzewania mieszkań - paneli elektrycznych z oddzielnymi licznikami dla ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 500 000 PLN (7 456 zł/m2)

1
-
1140 m2
1950
15795829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26107133 15795829 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dużego, funkcjonalnego domu położonego w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Poznaniu, przy ul. Bajana.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 220 m²...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (5 026 zł/m2)

7
-
189 m2
1989
15860244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181338 15860244 KAMIENICA INWESTYCYJNA NA SPRZEDAŻ - 85% UDZIAŁÓWPoznań, Jeżyce - ul. Kościelna Jeżycka 2Prestiżowa lokalizacja zabytkowa architektura ogromny potencjał inwestycyjnyNa sprzedaż 85% udziałów w zabytkowej, narożnej kamienicy z początku XX wieku, zlo...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 900 000 PLN (4 155 zł/m2)

12
-
2142.07 m2
1910
15717606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24534938 15717606 Urokliwy dom całoroczny na ogrodach działkowych ROD Rusałka – zielona przystań przy lesie, ul. Koszalińska, PoznańSzukasz miejsca, w którym odpoczniesz od codziennego zgiełku, otoczony zielenią i śpiewem ptaków, a jednocześnie nie zrezygnujesz z wygo...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

350 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
-
70 m2
2024
15715686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom z tarasem i ogrodem – Smochowice 24499142 15715686 Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w prestiżowej i zielonej części Poznania - ta oferta jest dla Ciebie!Lokalizacja: Poznań - Smochowice, ul. OrneckaDom położony jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji zachodniego Poznania. Smoc...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 499 000 PLN (15 619 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15425488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny dla rodziny – dom w zabudowie bliźniaczej 18281871 15425488 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położnego w spokojnej i bezpiecznej okolicy Poznania - Smochowicach Cena : 1 210 000 złPowierzchnia nieruchomości - 200m2Powierzchnia działki - 450 m2- zagosp...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 210 000 PLN (6 050 zł/m2)

6
2
200 m2
1989