• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Prażmów Ostapowicza Bogusława

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ostapowicza i Bogusława

Znaleźliśmy 23 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Prażmów

15723828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24641146 15723828 Na sprzedaż przestronny dom 160 m2, z dużą pięknie zagospodarowaną działką 2015 m2, dodatkowym domkiem letniskowym, fotowoltaiką i pięknym ogrodem w niedużej odległości od Warszawy, w Gabryelinie, powiat piaseczyński, gmina Prażmów. Na pięknej, stara...

Gabryelin (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 699 000 PLN (10 619 zł/m2)

5
2
160 m2
2002
15849993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26984819 15849993 Dom marzeń w Łosiu przestrzeń, natura i szybki dojazd do WarszawySzukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła żyć spokojnie, komfortowo i blisko natury bez rezygnacji z wygodnego dojazdu do miasta?Ten wyjątkowy dom w Łosiu, położony w otuli...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

2 497 000 PLN (6 994 zł/m2)

5
2
357 m2
2008
15771625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25590232 15771625 Na sprzedaż ostatnia połówka bliźniaka o powierzchni 84 m² z działką 220 m², oddana do użytkowania w grudniu 2024 r. Nieruchomość łączy nowoczesne wykończenie i niskie koszty eksploatacji — idealna dla rodziny poszukującej komfortu, bezpieczeństwa i ...

Ustanów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

799 000 PLN (9 512 zł/m2)

4
1
84 m2
2024
15419253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18118063 15419253 Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 170,58 m2. na działce o powierzchni 688 m2 blisko PKP. Na posesji znajduje się budynek usługowy z oddzielnym wejściem od ulicy, w którym funkcjonuje salon kosmetyczny. Istnieje możliwość przedłużenia najmu tego ...

Gabryelin (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 390 000 PLN (6 347 zł/m2)

2
-
219 m2
1994
15847862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26923922 15847862 Dom sprzedaż miejscowość Łoś 30 km od Warszawy!!!Przedmiotem oferty jest przestronny dom z dużym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Łoś, w województwie mazowieckim.Powierzchnia mieszkalna:Dom oferuje około 180 m powierzchni użytkowej, o...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

999 000 PLN (2 498 zł/m2)

5
3
400 m2
1800
15485071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19606811 15485071 Ten piękny, gotowy do zamieszkania dom jest świetną inwestycją dla tych, którzy cenią sobie komfort, prywatność i bliskość natury. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i umów się na oglądanie już dziś!Lokalizacja ta oferuje nie tylko spokój i prywatność...

Kamionka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

2 290 000 PLN (10 409 zł/m2)

1
-
220 m2
2023
15805829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26318368 15805829 Dom z pozwoleniem na działalność gospodarczą o powierzchni 336m KW na działce 1423 m KW. Miejscowość Łoś, działka położona na skraju rezerwatu Skarpa Jeziorki. Prąd woda na działce. Parter: garaż dwustanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze, przedsione...

Łoś (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 100 000 PLN (3 274 zł/m2)

5
-
336 m2
2023
15479535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19488907 15479535 Na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni 118,77 m, znajdujący się w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 490 m. To idealne miejsce dla osób poszukujących nowoczesnego domu w cichej i s...

Uwieliny (Gabryelin) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

829 000 PLN (7 025 zł/m2)

5
2
118 m2
2026
15876406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przedsprzedaż, Krępa dom 144,89m2, działka 500m2, 27536741 15876406 OSIEDLE HAPPYNEST KRĘPA PRZEDSPRZEDAŻ  1 099 000 zł 144,89 m2 działka 500 m2 lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalowymPrzedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni użytkowej 144,89 m2. Nieruchomość posado...

Krępa (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 099 000 PLN (7 632 zł/m2)

4
2
144 m2
2027
15787412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25927286 15787412 Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się z nowoczesnością.Przedstawiam Państwu nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 75 m², położony na kameralnym osiedlu Chojnów Park w Krępie (gm. Prażmów, pow. piaseczyński).To idealna propozycj...

Krępa (Mazowieckie, gm. Prażmów)

799 000 PLN (10 653 zł/m2)

4
1
75 m2
2023
15160997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11297133 15160997 Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Nowym Prażmowie przy ul. Głównej. Jest to dom wolnostojący usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1200 m² w otoczeniu zabudo...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

5
2
200 m2
1990
15659062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23441724 15659062 PODSTAWOWE INFORMACJEDom 123m2 powierzchni użytkowej (237 m2 pow. całkowitej), wolnostojący, usytuowany na działce o regularnym, prostokątnym kształcie i powierzchni 1000 m.kw. W skład domu wchodzą: PARTER# duży (28m2) bardzo widny i wysoki na 5 me...

Uwieliny (Uwieliny Szlacheckie), Szlachecka

895 000 PLN (3 776 zł/m2)

5
1
237 m2
2007