• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 102

15884062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalny dom w Starym Aninie - 10 pokoi 27694079 15884062 Oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom w Aninie  683 m² powierzchni użytkowej -  oferta  dla wielopokolenionej rodziny oraz dla pomysłowego Inwestora !Mam przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość, położoną w prestiżowej, zielonej części warszawsk...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (5 857 zł/m2)

10
4
683 m2
1997
15684300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23905403 15684300 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 80 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (8 841 zł/m2)

7
2
138 m2
2025
15688643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23992879 15688643 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 50 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
138 m2
2025
15814790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26618849 15814790 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 40 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (8 282 zł/m2)

5
2
138.85 m2
2026
15895828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962852 15895828 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej, zamkniętej inwestycji na warszawskim Wawrze.Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze, z prostą i symetryczną bryłą, dwiema kondygnacjami nadziemnymi oraz ko...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (9 061 zł/m2)

4
1
215.2 m2
2025
15895752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962851 15895752 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej inwestycji na Wawrze. Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze, z prostą i symetryczną bryłą, dwiema kondygnacjami nadziemnymi oraz kondygnacją podziemną. Po...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (9 992 zł/m2)

5
2
265.2 m2
2025
15895908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962876 15895908 Nowoczesny segment narożny 139 m² z dużym ogrodem - Warszawa Wawer.Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment narożny z dużym ogrodem, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej części Wawra. Lokal idealny dla osób ceniących komfort, sp...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (8 777 zł/m2)

6
2
139 m2
2025
15895833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962874 15895833 Nowoczesny segment środkowy 139 m² z ogrodem - Warszawa Wawer,Na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warszawie. W otoczeniu lasów, z szybkim dojazdem do centrum - idealny dla osób szukających komfortu, ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (7 906 zł/m2)

5
2
139 m2
2025
15895874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962766 15895874 Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 zlokalizowany na warszawskim Wawrze.BEZ PCCDom o powierzchni 152 m2 z ogrodem 120 m2 składa się z:- parteru - salon, kuchnia, łazienka, wiatrołap, spiżarnia, garaż z kotłownią,- pię...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 999 PLN (8 553 zł/m2)

4
2
152 m2
2022
15790928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do wprowadzenia | świetny dojazd S2 | bez czynszu 25981196 15790928 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować odnowiony dom o powierzchni 200 m² położony w Wawrze przy ul. Liliowej, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego do wprowadzenia domu bez d...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (9 995 zł/m2)

7
2
200 m2
2016
15895448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962222 15895448 Estate NieruchomościOFERTA SPRZEDAŻY - KAMERALNE OSIEDLE W STANIE DEWELOPERSKIM WAWER MIĘDZYLESIEEstate Nieruchomości prezentuje nową, kameralną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Warszawy -...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (13 141 zł/m2)

4
2
156 m2
2026
15895420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962083 15895420 Przestronny Dom w Międzylesiu - 156 m², Blisko Lasu, BEZ PCC!Oferujemy na sprzedaż 4 segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony w spokojnej okolicy Międzylesia. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do lasu, nieruchomość zapewnia ciszę ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (11 859 zł/m2)

4
2
156 m2
2025