• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 102

15895420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962083 15895420 Przestronny Dom w Międzylesiu - 156 m², Blisko Lasu, BEZ PCC!Oferujemy na sprzedaż 4 segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony w spokojnej okolicy Międzylesia. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do lasu, nieruchomość zapewnia ciszę ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (11 859 zł/m2)

4
2
156 m2
2025
15895649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962106 15895649 Przestronny Dom z Ogromnym Ogrodem i Kortem Tenisowym w Wawrze!Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 300 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 2300 m². Nieruchomość wybudowana w klasycznym stylu w latach 90-ty...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 870 000 PLN (7 757 zł/m2)

7
3
370 m2
1992
15895632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962021 15895632 Oferuję na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 230m2(+garaż) z ogrodem na bliskim Wawrze (osiedle Las) na pograniczu z Gocławiem. Nieruchomość oddana do użytkowania w 2011r. Budynek z dużym potencjałem- świetny dla rodziny ze względu ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 895 000 PLN (7 641 zł/m2)

9
-
248 m2
2011
15889309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I Ogród I Taras I 116,59 m2 27846781 15889309 Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy segment z własnym ogrodem! Przedm...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (11 629 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15889063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi I Ogród I Taras I 187,65 m2 27842435 15889063 Wawer I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 187,65 m2 I 1 679 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy dom z własnym ogrodem! Przedmiotem...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 000 PLN (8 979 zł/m2)

5
3
187 m2
2026
15882418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27663545 15882418 919 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWDWA OSTATNIE DOMY!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (9 777 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15887075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27775273 15887075 959 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWBEZ PODATKU PCC! I BEZ PROWIZJI AGENCJI ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (10 202 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15565765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21464856 15565765 Atrakcyjny dom na sprzedaż, zlokalizowany na warszawskim Wawrze, w dzielnicy Wawer Las, w bliskim sąsiedztwie Gocławia.DOM wybudowany w 2015 r.Powierzchnia domu -230 m2, użytkowa bez tarasów-202 m2. Powierzchnia działki to 605m2.Dom posiada 4 pokoje ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (17 391 zł/m2)

5
-
230 m2
2015
15734539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy na jednej działce 24832157 15734539 Na sprzedaż 2 domy na jednej działce: 2-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 250 m2 oraz 2-piętrowy dom wolnostojący 90 m2 z 1980r., na działce 950 m2, Wawer Miedzeszyn. Do odświeżenia, doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zap...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 000 PLN (7 029 zł/m2)

8
-
340 m2
-
15726143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny 6-pokojowy dom w Starym Aninie 24693536 15726143 Na sprzedaż 6-pokojowy 1-piętrowy dom-bliźniak 270 m2 z 1965 r. na działce 700 m2, Wawer, Anin.Odnowiony, gotowy do zamieszkania, doskonały dla rodziny, również w podwójnej funkcji: na cele mieszkaniowe oraz prowadzenia działalności gospodarczej.Dom ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (9 630 zł/m2)

6
-
270 m2
1965
15676195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niższa cena! Przestronny dom dla rodziny lub firmy 23766905 15676195 Na sprzedaż 3-kondygnacyjny budynek wolnostojący 240m2 z 1994r. na działce 860m2, Wawer, Radość.Do odświeżenia. Doskonała propozycja dla rodziny. Znakomicie sprawdzi się również w podwójnej funkcji: mieszkania dla rodziny oraz prowadzenia działalnośc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (8 292 zł/m2)

6
-
240 m2
-
15864387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27266921 15864387 Lokalizacjamazowieckie, Warszawa, Wawer, RadośćPowierzchnia całkowita 224 m2Powierzchnia działki 1 050 m2Cena 3 190 000 złRok budowy 2026Materiał cegłaMedia gaz, prąd, wodaDroga dojazdowa asfaltowaOgrodzenie działki inneNowoczesny, luksusowy dom o po...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 190 000 PLN (14 241 zł/m2)

5
-
224 m2
2027