• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 406

15895649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962106 15895649 Przestronny Dom z Ogromnym Ogrodem i Kortem Tenisowym w Wawrze!Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 300 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 2300 m². Nieruchomość wybudowana w klasycznym stylu w latach 90-ty...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 870 000 PLN (7 757 zł/m2)

7
3
370 m2
1992
15895632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962021 15895632 Oferuję na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 230m2(+garaż) z ogrodem na bliskim Wawrze (osiedle Las) na pograniczu z Gocławiem. Nieruchomość oddana do użytkowania w 2011r. Budynek z dużym potencjałem- świetny dla rodziny ze względu ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 895 000 PLN (7 641 zł/m2)

9
-
248 m2
2011
15889309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I Ogród I Taras I 116,59 m2 27846781 15889309 Wawer I segment z ogródkiem I 4 pokoje I 116,59 m2 I 1 349 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy segment z własnym ogrodem! Przedm...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (11 629 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15889063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi I Ogród I Taras I 187,65 m2 27842435 15889063 Wawer I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 187,65 m2 I 1 679 000 złBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Zmień mieszkanie w bloku na komfortowy dom z własnym ogrodem! Przedmiotem...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 000 PLN (8 979 zł/m2)

5
3
187 m2
2026
15882418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27663545 15882418 919 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWDWA OSTATNIE DOMY!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (9 777 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15890476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 111,5 m2, Warszawa Białołęka 27877472 15890476 SPRZEDAŻ I 1 220 000 zł I SEGMENT ŚRODKOWY 111,5 m2 WARSZAWA ZIELONA BIAŁOŁĘKA ODDANE DO UŻYTKOWANIA !!!Zakup bezpośrednio od dewelopera ! Bez podatku PCC ! Kupujący nie płaci prowizji !!!Przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny w sta...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (10 991 zł/m2)

5
2
111 m2
2025
15887925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący - 458 m2 - Warszawa - Ursynów 27797133 15887925 4 899 000 zł I Sprzedaż I Dom wolnostojący 458 m2 I Działka 1500 m2 I Warszawa Ursynów - PyryPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni całkowitej 458 m2 z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, posadowiony na działce ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 899 000 PLN (10 697 zł/m2)

7
3
458 m2
2010
15887075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27775273 15887075 959 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWBEZ PODATKU PCC! I BEZ PROWIZJI AGENCJI ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwu...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (10 202 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15884898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na Młocinach 27714346 15884898 Do kupienia 5-pokojowy segment narożny 149,64 m2 (powierzchnia całkowita 209 m2) na działce 332 m2, Bielany Młociny.Stan deweloperski zamknięty, z możliwością dokupienia wykończenia dopasowanego pod indywidualne potrzeby nowego właściciela. Spokojna,...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (10 766 zł/m2)

5
4
209 m2
2026
15844001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny dom dla rodziny lub firmy 26819837 15844001 Na sprzedaż 9-pokojowy, trzypiętrowy dom wolnostojący, 278m2, na działce 450m2, Bemowo Jelonki Północne.Do remontu, idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy.Dom to:= parter (oddzielne wejście):* 3 pokoje: 40m2, 22m2, 12 m2;* łazienka: prysznic, wc, ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (7 554 zł/m2)

9
-
278 m2
1985
15565765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21464856 15565765 Atrakcyjny dom na sprzedaż, zlokalizowany na warszawskim Wawrze, w dzielnicy Wawer Las, w bliskim sąsiedztwie Gocławia.DOM wybudowany w 2015 r.Powierzchnia domu -230 m2, użytkowa bez tarasów-202 m2. Powierzchnia działki to 605m2.Dom posiada 4 pokoje ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (17 391 zł/m2)

5
-
230 m2
2015
15719638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Murowany dom na sporej działce, Boernerowo 24575383 15719638 Do sprzedania 2-pokojowy parterowy dom wolnostojący 54 m2 z 1936  r., na działce 860 m2, Bemowo, Boernerowo.Dom ze strychem, częściowo podpiwniczony, ogrzewany gazem, stan do remontu, możliwa rozbudowa. Osiedle i dom wpisane do gminnego rejestru zaby...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (31 481 zł/m2)

2
1
54 m2
1936