• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 79

15896275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27974833 15896275 1 249 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI ! II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segm...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 249 000 PLN (9 051 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15894363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27941046 15894363 1 199 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segme...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 199 000 PLN (8 688 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 924 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

924 000 PLN (6 372 zł/m2)

5
3
145 m2
2024
15873999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z zapleczem produkcyjnym – start od zaraz 27517893 15873999 Dom z zapleczem usługowym 215,52 m² potencjał inwestycyjny działka 1 240 m², Zduńska WolaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym, łącząca funkcję komfortowego domu jednorodzinnego z rozbudowaną infrastrukturą usługowo...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

1 350 360 PLN (6 281 zł/m2)

6
2
215 m2
2012
15752700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny Dom w Mieście – 3 Pokoje, Ogródek 25173142 15752700 Przytulny Dom w Mieście - 3 Pokoje, Ogród i Wygodna Lokalizacja!Na sprzedaż dom w Zduńskiej Woli, przy ul. Wiejskiej - w zachodniej części miasta, w spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy.Do trasy S8 mamy zaledwie 3 km, co zapewnia sz...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

399 360 PLN (6 339 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15865418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27299683 15865418 Dom 5 pokoi, 120 m² bliźniak z garażem działka 500 m² Żabia WolaLewa połowa bliżniaka w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie z garażem w bryle domu.Oprócz sporego poddasza użytkowego jest jeszcze strych do dowolnej adaptacji!Szybki d...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

920 000 PLN (6 345 zł/m2)

5
1
145 m2
2026
15721962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom marzeń – Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20 24610288 15721962 Na sprzedaż: Wyjątkowy dom marzeń - Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20Powierzchnia użytkowa domu: 162,1 m² Powierzchnia całkowita: 276,10 m² Działka: 1848 m² Rok budowy: 2014 Garaż: 36,6 m²Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i po...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

1 599 360 PLN (5 795 zł/m2)

5
2
276 m2
2014
15631165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22866600 15631165 WOLA GRZYMKOWA - dom ( projekt dom w kruszczykach 11 ) parterowy w stanie deweloperskim o  podwyższonym standardzie o powierzchni 80,72 m2. na działce 600 m2.Media - prąd, woda, gaz, szambo ( 10 m3. ), lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.Cena zawier...

Wola Grzymkowa (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

599 900 PLN (7 499 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15888618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli 27818454 15888618 Komfortowy dom w sercu miasta - cisza, przestrzeń i nowoczesne rozwiązaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w centrum Zduńska Wola, w niezwykle spokojnej i kameralnej okolicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z pełn...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

615 360 PLN (4 395 zł/m2)

5
2
140 m2
1965
15885276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721863 15885276 Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości łączącej komfort nowoczesnego domu z ciszą i urokiem zielonej okolicy. Ten wolnostojący dom o powierzchni 270 m², usytuowany na dużej działce blisko lasu, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i kontakt z...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 490 000 PLN (5 519 zł/m2)

6
3
270 m2
2024
15753176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25191381 15753176 Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148 m2. Posadowiony na działce 1100 m2 o wymiarach 22 x50. Rozkład pomi...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

684 000 PLN (4 275 zł/m2)

11
-
160 m2
2024
15894298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w centrum Zduńskiej Woli 27939985 15894298 Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej w Zduńskiej Woli.Powierzchnia użytkowa domu wynosi 121,60 m². Całość znajduje się na działce o powierzchni 801 m². Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, a je...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

499 360 PLN (4 127 zł/m2)

4
2
121 m2
-