• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 79

15398999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662206 15398999 NIERUCHOMOŚĆNieruchomość o powierzchni 155 m2, składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, trzech sypialni, łazienki z wanną oraz prysznicem, na poddaszu dodatkowa łazienka i pralnia. Wykończony w wysokim standardzie, idealny ...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 595 000 PLN (8 622 zł/m2)

5
1
185 m2
2000
15691284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w świetnej lokalizacji, dostępny od zaraz 24014450 15691284 Na sprzedaż nieruchomość w Zduńskiej Woli przy ul. Nerskiej w województwie łódzkim. Dom ma powierzchnię całkowitą 184 mkw, a jego powierzchnia użytkowa to 111,42 mkw.Działka o powierzchni 409 m² ogrodzona i zadbana, z licznymi nasadzeniami, o regular...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

495 360 PLN (2 692 zł/m2)

5
2
184 m2
1970
15889583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie (koniec grudzień 2026) Leśna Enklawa 27854579 15889583 Żabia Wola Doskonałe Miejsce dla Zmęczonych Zgiełkiem Miasta.Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 216 m2  położoną w malowniczej miejscowości Musuły, w gminie Żabia Wola, województwo mazowieckie. Kolor elewacji szary + w...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 299 000 PLN (9 213 zł/m2)

5
2
141 m2
2026
15866401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320710 15866401 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego hałasu budzi Cię cisza i zapach lasu. Otwierasz okno, a za nim rozciąga się zieleń, która daje poczucie spokoju i prywatności. Kilka minut później możesz już być w centrum Stalowej Woli, ale wracając...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 180 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
1
91 m2
2012
15626865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22753883 15626865 Prezentuję Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z 2006roku. Lokalizacja : Wola Zaradzyńska Dom jest komfortowy , przestronny , mający ciekawe rozwiązania :) Parter : to wiatrołap , holl , łazienka , schowek pod schodami , pralnia z suszarnią...

Wola Zaradzyńska (Łódzkie, gm. Ksawerów)

1 250 000 PLN (5 208 zł/m2)

5
2
240 m2
2006
15887857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27796773 15887857 Więcej informacji: 884 884 159Do sprzedania siedliskogospodarstwo rolne z domem i budynkami gospodarskimi w miejscowości Gawartowa Wola (gmina Leszno), zlokalizowane na działce o powierzchni 3 200 m2. Dom zbudowany w latach 80-tych z cegły i pokryty ...

Gawartowa Wola (Mazowieckie, gm. Leszno)

1 000 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
200 m2
1980
15747396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25092513 15747396 Zapraszam do zakupu! Na nowego Właściciela czeka klimatyczny, ciepły dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym, bezpiecznym osiedlu w Nowej Woli. Ogromy plus to funkcjonalny układ pomieszczeń, z wyraźnym, poziomym podziałem na strefy: dzienną, nocną...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 150 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
2
100 m2
2019
15888344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810238 15888344 Nowoczesny bliźniak Żabia Wola, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy.Dom o powierzchni ok.138,6m2, usytuowany na działce ok 500m. oraz drugi lokal na działce 580mZostał ostatni lokal!!!!!Rozkład pomieszczeń :Parter:- przedsionek 4,43m2...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

925 000 PLN (6 703 zł/m2)

5
2
138 m2
2026
15574277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21625141 15574277 Dom wolnostojący, dwu kondygnacyjny o powierzchni użytkowej160 m2, zlokalizowany w miejscowości Tarnowska Wola. Usytuowany na działce o powierzchni 3400 m2, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Dom w stanie deweloperskim do wykończenia według własnej ...

Tarnowska Wola (Łódzkie, gm. Lubochnia)

780 000 PLN (4 875 zł/m2)

5
1
160 m2
2018
15239380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551209 15239380 Do sprzedaży siedlisko (działka rolna zabudowana) znajdujące się w miejscowości Wola Szydłowiecka w gminie Bolimów. Działka o powierzchni około 9000m2 na której znajdują się 2 domy. Dom 1 z ok 1950 r o powierzchni ok 80m2, składa się z 3 pokoi, 2...

Wola Szydłowiecka (Łódzkie, gm. Bolimów)

480 000 PLN (3 000 zł/m2)

3
-
160 m2
1970
15743780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25018803 15743780 Mam zaszczyt przedstawić Państwu absolutnie wyjątkową posiadłość, położoną zaledwie 30 minut od centrum Łodzi, która łączy w sobie harmonię podmiejskiego życia z bliskością wszystkich miejskich udogodnień. Lokalizacja:Zaledwie 7 km (ok. 7 min samocho...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

2 999 000 PLN (16 124 zł/m2)

3
1
186 m2
2010
15838649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733302 15838649 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, który zostanie doprowadzony do stanu deweloperskiego w podwyższonym standardzie. Funkcjonalny układ pomieszczeń: Strefa dzienna obejmuje przestronny salon z jadalnią i wyjśc...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

4
2
140 m2
2026