• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 170

15894380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27941931 15894380 Dom klasy PREMIUM 160 m² Ogród Garaż + 2 miejsca postojowe okolice Oporowa.Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez podatku PCC i Prowizji!Wyjątkowy dom w standardzie PREMIUM, stworzony dla osób ceniących nowoczesną architekturę, komfort codzienne...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 448 999 PLN (8 063 zł/m2)

5
3
179.7 m2
2026
15894379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941930 15894379 Ok.Jagodnodomszereg4pok.garażogródtopPrezentujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w okolicy Jagodna.Inwestycja gotowa do użytku. SPECYFIKACJA WYKOŃCZENIA:- strop żelbetowy, zbrojony,- ściany nośne z betonu komórkowego,- ściany zewnętr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 115 000 PLN (9 866 zł/m2)

4
2
113.01 m2
2025
15893790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27921136 15893790 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 489 999 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15894376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27941927 15894376 Wrocław5pok.premiumdombliźniakgarażogródmonitoringPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15894300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27940331 15894300 Ok Oltaszyn Dom Lux 5 pokoi Kanalizacja!!Dom, który daje spokój - i bliskość miasta DOM193 m² działka 648 m² okolice Grota Roweckiego • brak ruchu tranzytowego - cisza i bezpieczeństwo • spokojna, rodzinna okolica • w trakcie budowy nowy żłobek ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 249 000 PLN (5 948 zł/m2)

5
2
210 m2
2004
15894378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27941929 15894378 Jagodno5pok.ogródszeregokazjapompaciepłatopPiękne osiedle tuż przy Jagodnie osiem wygodnych domów szeregowych - wszystko w kameralnej atmosferze i spokojnym sąsiedztwie. Każdy z domów został zaprojektowany z myślą o wygodzie mieszkańców – wnętrza są ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

960 000 PLN (7 558 zł/m2)

5
-
127.01 m2
2025
15894302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27940333 15894302 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15893818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27921170 15893818 Szereg 4pok Prawie nowy 2023!.Polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 96 m², wybudowany w 2023 roku, a wykończony w 2025 roku. Zlokalizowane przy południowej granicy Wrocławia. Dom został urządzony z dbałością o każ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 098 999 PLN (11 447 zł/m2)

4
2
96.01 m2
2023
15894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27940332 15894301 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 000 PLN (9 878 zł/m2)

4
-
90 m2
2027
15894299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27940330 15894299 Maślice Bliźniak 2019r Lux 4 Pokoje Lux! MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW!Maślice Bliźniak 2019r Lux 4 Pokoje Lux!Komfortowy komfortowy, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90 m² (rok budowy 2019) GOTOWY DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 250 001 PLN (12 500 zł/m2)

4
2
100 m2
2019
15893789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27921135 15893789 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 489 999 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15891256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893200 15891256 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 598 400 PLN (13 320 zł/m2)

5
2
120 m2
1975