• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 52

15846471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888296 15846471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 465 000 PLN (11 015 zł/m2)

4
2
133 m2
2025
15846473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888298 15846473 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 430 000 PLN (11 085 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15846475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888300 15846475 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 460 000 PLN (11 406 zł/m2)

4
2
128 m2
2025
15867990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27360812 15867990 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 60210160221 maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości.Wyjątkowa przestrzeń do życia połowa eleganckiego domu z ogrodem w prestiżowej części Oporowa.Są miejsc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 880 000 PLN (13 723 zł/m2)

4
2
137 m2
1936
15776331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25702920 15776331 Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje możliwość dokupienia ok. 160 m sąsiedniej działki w bardzo atrakcyjnej cenie...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (6 658 zł/m2)

4
1
120 m2
1930
15843883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26818549 15843883 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 106 m Ogród + taras 3 niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

948 252 PLN (9 031 zł/m2)

5
2
105 m2
2027
15848017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26927973 15848017 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Garaż w bryle budynku Ogród + taras trzy niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 420 853 PLN (10 764 zł/m2)

5
2
132 m2
2027
15768381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25542165 15768381 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu.Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2 obejmuje budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 150 m2...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15694595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24089384 15694595 Opiekun oferty Tomasz Leimantel. 602 101 602PIĘKNY DOM NA OPOROWIE Piękny dom wolnostojący znajdujący się na Oporowie. Dom jest po generalnym remoncie oraz dodatkowo został rozbudowany. Oporów jest jednym z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia i dzięk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 490 000 PLN (15 752 zł/m2)

6
-
412 m2
1957
15757494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25302370 15757494 Wolnostojący dom na rodzinnych osiedlu blisko centrum!Funkcjonalna przestrzeń dla rodziny. Osobne mieszkanie w przyziemiu.Opiekun oferty:Justyna Adamiak Nr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom jest zbudowany w technologii murowan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
3
145 m2
1983
15692287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24040699 15692287 Przestronny dom na dużej działce 4000 m Wrocław 195 m 6 pokoi SaunaOpiekun oferty:Natalia Sobczyńska +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z dala od zgiełku miasta, co gwarantuje ciszę i...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 499 000 PLN (17 944 zł/m2)

6
2
195 m2
2000
15620887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22614212 15620887 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż projekt dwupoziomowego domu o powierzchni 173,55 m2. Cena obejmuje działkę 458 m2, projekt budowlany i pozwolenie na budowę.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Stabłowica...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (5 491 zł/m2)

5
-
173 m2
-