• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław Muchobór Mały

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: mały i Muchobór

Znaleźliśmy 152 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wrocław

15891160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27889975 15891160 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15890443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kanalizacja , pompa, garaż, las 27877163 15890443 BEZ PROWIZJI I PCC!Nowoczesny dom 4 pokoje garaż możliwość dużej kuchni prywatny ogród Ratyń - WrocławKameralna inwestycja czterech nowoczesnych domów w zielonej części Wrocławia - Ratyń. Funkcjonalny układ 4 pokoi z możliwością adaptacji garażu ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

840 080 PLN (8 078 zł/m2)

4
2
104 m2
2026
15735079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24849489 15735079 Opiekun oferty:Barbara Bober602 101 602Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w LeśnicyOtoczenie nieruchomości:Skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy, charakteryzuje się spokojną atmosferą typową dla tej dzielnicy. Osiedle jest do...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
2
180 m2
2009
15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15852601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27036968 15852601 Dom z dużym potencjałem mieszkaniowym, inwestycyjnym oraz pod działalność.Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny (parter + poddasze użytkowe) o pow. zabudowy 233,4 m², z wbudowanym garażem na dwa samochody (35,8 m²), położony na dużej, kształ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 470 000 PLN (10 583 zł/m2)

5
-
233.4 m2
2009
15667114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23591599 15667114 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia – Zalesiu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczytnickiego, co zapewnia mieszkańcom ciszę, spokój oraz bliskość natury. D...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 100 000 PLN (22 667 zł/m2)

9
2
225 m2
2003
15692302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z antersolą - Opatowicka 24040616 15692302 Zamieszkaj w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w jednej z najbardziej malowniczych części Wrocławia - tuż przy Wyspie Opatowickiej. Nowoczesna architektura, otoczenie zieleni i kameralna atmosfera sprawiają, że to idealne miejsce do życia.Powierzc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (8 779 zł/m2)

4
2
131 m2
2025
15781534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25830123 15781534 Dom bliźniak 193 m² – Brochów, Wrocław Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 193 m², usytuowany na działce 337 m² w spokojnej części Brochowa, blisko parku Bieńkowickiego. Dom wybudowany w 1990 r. z solidnej...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 686 000 PLN (8 736 zł/m2)

5
3
193 m2
1990
15784801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja do końca listopada | dom we Wrocławiu 25861694 15784801 Dom na Krzykach w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu.Zakup bezpośrednio od dewelopera.Brak prowizji, bez PCC !Powierzchnia użytkowa 93,24 m2Ogródek około 40m22 balkony po około 4,5m2cena razem z miejscem postojowym 991 689 złw t...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

976 689 PLN (10 502 zł/m2)

4
-
93 m2
2025