• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wymysły Jarzębinowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wymysły i Jarzębinowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15557985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21225209 15557985 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
14241973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 39237 14241973 Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. ■ Piwnica (bardzo wysokie pomieszc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 999 000 PLN (12 790 zł/m2)

10
4
860 m2
1997
15881413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630361 15881413 Dom blisko Parku Wolności w Pabianicach - Twoje miejsca na obrzeżach miasta.Nieruchomość położona na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych przy cichej asfaltowej uliczne.Budynek z 2011 roku, solidnie zbudowany z cegły, ocieplony i otynkowany. Dach ...

Chechło Pierwsze (Łódzkie, gm. Dobroń)

1 300 000 PLN (6 952 zł/m2)

6
2
187 m2
2011
15877641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27575959 15877641 Na sprzedaż 12 domu w zabudowie bliźniaczej położonego w cichej okolicy, 9 km do centrum Ostródy i wjazdu na S7.Nieruchomość podzielona na 2 lokale z których każdy składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki.Możliwość połączenia w jeden lokal i dodatkow...

Brzydowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

140 000 PLN (1 014 zł/m2)

4
2
138 m2
1939
15877640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27575954 15877640 Na sprzedaż dom jednorodzinny w Pabianicach (Piaski) o powierzchni użytkowej 180 m² + 83 m² piwnicy, usytuowany na działce 629 m². Nieruchomość z 1986 roku, po termomodernizacji, gotowa do zamieszkania.Dom oferuje 7 pokoi i 3 kondygnacje. W pełni pod...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (4 008 zł/m2)

5
1
262 m2
1986
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15504556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20030408 15504556 Na sprzedaż atrakcyjny dom położony w słonecznej i kameralnej okolicy Pułtuska leżącego na skraju Puszczy Białej. Nieruchomość ta usytuowana jest w doskonałej lokalizacji tego miasta i rozciąga się na 3 kondygnacje, oferując 3 pokoje, 2 garderoby, du...

Pułtusk (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

620 000 PLN (2 897 zł/m2)

4
2
214 m2
1990
15896275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27974833 15896275 1 249 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI ! II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segm...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 249 000 PLN (9 051 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15896102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący nowoczesny projekt Konstancin 27967578 15896102 3 499 000 zł SPRZEDAŻ 263 m2 DOM WOLNOSTOJĄCY KONSTANCIN - JEZIORNA Przedmiotem sprzedaży jest WOLNOSTOJĄCY dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 263,41 m2. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1000 m2. Garaż dwustanowiskowy w br...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 499 000 PLN (13 304 zł/m2)

5
2
263 m2
2027