• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wymysły Jarzębinowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wymysły i Jarzębinowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15847467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM BEMOWO DUZA DZIALKA 26915799 15847467 DOM#BEMOWO#Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu około 350m2 powierzchni użytkowej. Dom ten to idealne połączenie ciszy, zieleni oraz wygody wynikającej z doskonałej komunikacji. Kluczowe atuty nieruchomości: Lokalizacja: dom położony jes...

Warszawa (Bemowo), Wojciecha Korfantego

2 000 000 PLN (5 714 zł/m2)

10
2
350 m2
1991
15534541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20699712 15534541 Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej, Barkocin, Kaszubska Ostoja, 399.000,-PLN Na sprzedaż dom całoroczny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 48,20 m2 zlokalizowany w kompleksie domków tworzących osiedle Kaszubska Ostoj...

Barkocin (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

399 000 PLN (8 313 zł/m2)

4
1
48 m2
2017
15876116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27531212 15876116 !NOWA CENA! Dom z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji – Marki pod Warszawą Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o dużych możliwościach aranżacyjnych, położony w spokojnej i zielonej części Marek, tuż obok Warszawy. To doskonała propozycja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 850 000 PLN (4 302 zł/m2)

7
-
430 m2
1960
15895300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27961784 15895300 Dom wolnostojący w stanie surowym z częścią warsztatowągarażową i pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Milewo (gmina Kalinowo, powiat ełcki) na działce o pow. 0,9189 ha. Nieruchomość zarówno dla rodziny na własne cele jak i idealna na działal...

Milewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

380 000 PLN (1 854 zł/m2)

4
-
205 m2
1977
15887613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27788074 15887613 Dom do kapitalnego remontu przebudowy (lub możliwość wystąpienia o nowe warunki zabudowy) w Szczęsnym w podolsztyńskiej gminie Purda. Położony w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dodatkową zaletą jest duża powierzchnia działki ...

Szczęsne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

499 000 PLN (5 544 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15870783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438936 15870783 Dom z tarasem położony w atrakcyjnej lokalizacji - w Pluskach (gmina Stawiguda). Od brzegów jeziora Plusznego dzieli go zaledwie 500 m. Częściowo otoczony lasem, częściowo polami zapewnia ciszę i prywatność. Wyposażony w pełne media może być domem ca...

Pluski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

780 000 PLN (8 515 zł/m2)

4
2
91.6 m2
2012
15845773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26869423 15845773 Dom wolnostojący w Różnowie, idealny dla rodziny, osób poszukujących spokojnego miejsca w bliskim połączeniu z Dywitami i Olsztynem.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinedavn7r (jeśli nie widzisz spaceru skontaktuj się z pośrednikiem).LOKALIZA...

Różnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 170 000 PLN (4 476 zł/m2)

6
2
261.42 m2
2016
15897199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27996288 15897199 Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego w Burkatowie - komfort, przestrzeń i piękne widoki Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 209,30 m² , położony na duże...

Burkatów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 200 000 PLN (5 742 zł/m2)

5
-
209 m2
2008
15778195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25746029 15778195 Firma Derbin Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykle urokliwą i historyczną willę z 1935 roku, położoną w jednej z najbardziej malowniczych części Zalesia, w pobliżu Piaseczna. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących st...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

4 900 000 PLN (16 443 zł/m2)

6
4
298 m2
1935
15784577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Krzeszna - dom rekreacyjny pomiędzy jeziorami. 25857197 15784577 Oferuję na sprzedaż dom rekreacyjny, który można zaadoptować na całoroczny, położony w malowniczej Krzesznej - między jeziorem Patulskim a jeziorem Ostrzyckim.Nieruchomość znajduje się w otoczeniu lasu, co gwarantuje ciszę i spokój.Zaledwie 300 m dzi...

Krzeszna (Pomorskie, gm. Stężyca)

680 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
2
120 m2
2010
15888984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom blisko Miasteczka Wilanów | GARAŻ | OG. PODŁ. 27837598 15888984 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI WILANÓW POWSIN B1(English version below)> NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE <- sprzedaży podlega budynek B1 w inwestycji Zielony Ruczaj- cesja umowy deweloperskiej- 5 minut (2,4 km) od Placu V...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (11 489 zł/m2)

5
2
174 m2
2024
15288544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwurodzinny na sprzedaż- Bibianów 14821598 15288544 NUMER OFERTY W BIURZE: SDELB32025Idealna oferta dla inwestora lub dwóch rodzin!Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych na narożnej działce w miejscowości Bibianów na obrzeżach Ozorkowa,  o łą...

Bibianów (Łódzkie, gm. Parzęczew)

750 000 PLN (2 143 zł/m2)

10
-
350 m2
2002