• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 303

15881269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27626486 15881269 Na sprzedaż nieruchomość na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Polecamy dom wolnostojący typu słupek o powierzchni około 120m2. Nieruchomość w stanie do remontu. Rozkład domu: Piwnica: pomieszczenie gospodarcze, kotłowania, dwa pomieszczenia na op...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (5 203 zł/m2)

11
-
123 m2
1969
15857484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27122733 15857484 Nowoczesny dom na skraju Puszczy Kampinoskiej z 2024r. Przemyślany rozkład pomieszczeń - komfort i wygoda! W bryle budynku dwustanowiskowy garaż. Wysoki poziom energooszczędności budynku oraz nowoczesne systemy instalacyjne:pompa ciepła, fotowoltaika...

Czosnów (Cybulice małe) (Mazowieckie, gm. Czosnów)

2 749 999 PLN (9 483 zł/m2)

8
3
290 m2
2024
15853883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom 150m2, 27061728 15853883 DOM:Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń.Idealny dla rodziny, stan deweloperski, funkcjonalny układ.Działka dla jednego lokalu ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 380 000 PLN (9 200 zł/m2)

5
2
150 m2
2026
15731453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24794941 15731453 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedamy wolnostojący dom jednorodzinny na dużej działce 1,5ha wraz z dwoma całorocznymi domkami (każdy 35m² powierzchni zabudowy).Możliwość podziału działki i zakupu np 1ha dzialki + staw + 2 domki = 1 3...

Pozezdrze (Harsz) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

1 995 000 PLN (9 975 zł/m2)

8
-
200 m2
2023
15866362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Dom z Potencjałem w Barcinie! 27319028 15866362 !! Oferta tylko w Pepper House !!!! Dom wolnostojący w Barcinie !!Szukasz przestrzeni dla rodziny w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Ta oferta na wyłączność w Pepper House to idealne połączenie nowoczesnej bazy i możliwości wł...

Barcin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

719 000 PLN (5 447 zł/m2)

5
-
132 m2
2019
15858813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155306 15858813 Komfortowy dom wolnostojący, na działce o wymiarach 27x52 m, z własnym ujęciem wody artezyjskiej, z unikalnym widokiem na łąki i inne tereny zielone.Idealny dla rodziny z dziećmi lub wielopokoleniowej.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego do...

Czosnów (Cybulice małe) (Mazowieckie, gm. Czosnów)

2 249 000 PLN (9 371 zł/m2)

5
3
240 m2
2024
15853884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom, 5 pok, 150m2, 27061729 15853884 DOM:Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Termin zakończenia budowy : do końca 2026r.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz według indywidualnych ustaleń.Idealny dla rodziny, stan deweloperski, funkcjonalny układ.Działka dla jednego lokalu ...

Gdańsk (Kiełpino górne) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 380 000 PLN (9 200 zł/m2)

5
2
150 m2
2026
15860643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182940 15860643 Polecam posiadłość siedlisko niedaleko Mikołajek Pomorskich za Sztumem w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka .Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym , cały czas jest prowadzona działalność imprez weselnych itp.Obok budynek z ...

Krasna Łąka (Pomorskie, gm. Mikołajki Pomorskie)

899 000 PLN (1 798 zł/m2)

9
-
500 m2
1980
15815489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645190 15815489 Do sprzedaży polecamy piękny i niezwykle przestronny dom wykończony materialami najwyższej klasy, usytuowany w prestiżowej lokalizacji w Niemczu. Nieruchomość dwukondygnacyjna o powierzchni całkowitej 360m 2 z kominkiem i garażem w bryle budynku....

Niemcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

2 190 000 PLN (6 083 zł/m2)

7
3
360 m2
2013
15615131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na wsi do własnej aranżacji na dużej działce. 22509362 15615131 Nieruchomości ApartamentIwona Miłkowska 728 763 324                             Oferta tylko w naszym biurze!Do sprzedania dom na wsi do remontu z poddaszem użytkowym o powierzchni 69 m2. Do budynku przynależy budynek gospodarczy o powierzchni 45 m2....

Krzydlina Wielka (Dolnośląskie, gm. Wołów)

230 000 PLN (3 333 zł/m2)

3
1
69 m2
1940
15720273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość dla dwoch pokoleń! 24587336 15720273 Nowy dom w stanie deweloperskim w urzekającej okolicy. Serce Osielska, a jednocześnie ustronny bliski natury zaułek. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokojne, niemal wiejskie życie, a jednak blisko miasta.Nieruchomość jest idealna dla zag...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2023
15633841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22902692 15633841 Luksusowa Posiadłość z Klasą: Prestiżowa Rezydencja w Otoczeniu Elegancji i ZieleniTa wyjątkowa rezydencja położona jest na przestronnej działce o powierzchni 2976 m², w otoczeniu zieleni, co zapewnia ciszę, spokój oraz prywatność, z dala od miejski...

Sławoszewo (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 550 000 PLN (8 892 zł/m2)

8
3
399.23 m2
2000