• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 318

15857536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27124031 15857536 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej części Nieborowic. Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortowego domu w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Gliwic i autostrady A1. Dom usytuowany jest na dużej dział...

Nieborowice (Śląskie, gm. Pilchowice)

1 810 000 PLN (8 303 zł/m2)

5
2
218 m2
2023
15765016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25461269 15765016 Na sprzedaż dom o pow. ok. 50 m2 zlokalizowany na działce o pow. 5313m2 w Czekarzewicach Pierwszych, gm. Tarłów, pow. opatowski. W skład domu wchodzą: - kuchnia, - salon, - łazienka z WC, - korytarz. Dom murowany, z lat 60., dach pokryty eternit...

Czekarzewice Pierwsze (Świętokrzyskie, gm. Tarłów)

265 000 PLN (5 300 zł/m2)

1
1
50 m2
1960
15671788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23678268 15671788 NA SPRZEDAŻ DOM TYPU BLIŹNIAK Z WŁASNĄ DZIAŁKĄ*ATRAKCYJNA LOKALIZACJA*Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej pod miastem w cenie mieszkania, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Chościszowice, zaledwie 1 km od znaku Bolesławiec!Nieruchomość...

Chościszowice (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

650 000 PLN (4 851 zł/m2)

5
2
134 m2
2024
15886211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750311 15886211 Tu poranki pachną kawą na ogrodzie, a wieczory kończą się przy ogniskuSą takie miejsca, gdzie życie zwalnia i właśnie tutaj możesz je złapać za rękę. Stradomia Wierzchnia to nie tylko lokalizacja. To klimat sielskiego spokoju, śpiew ptaków i przestr...

Stradomia Wierzchnia (Dolnośląskie, gm. Syców)

475 000 PLN (3 146 zł/m2)

6
1
151 m2
1930
15733962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24811988 15733962 Dobrze utrzymany dom z halą (zakład wulkanizacyjny) w centrum Warki funkcja mieszkalna + biznes + potencjał inwestycyjnyPoszukujesz nieruchomości, która łączy wygodne życie, miejsce na własną działalność i realny potencjał inwestycyjny gruntu? Ta of...

Warka (Mazowieckie, gm. Warka)

1 950 000 PLN (9 198 zł/m2)

4
1
212 m2
1990
15411767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940935 15411767 Na sprzedaż dom jednorodzinny praktycznie wyremontowany o powierzchni 98m2 składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby, wiatrołapu częściowo podpiwniczony. Budynek o konstrukcji drewnianej, ocieplony, otynkowany, ogrzewanie na gaz, do poses...

Zaborów (Mazowieckie, gm. Belsk Duży)

1 135 000 PLN (11 582 zł/m2)

4
1
98 m2
1945
15627859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22791406 15627859 Mam przyjemność zaprezentować Państwu  działki w atrakcyjnej lokalizacji: Oblasy - gm. Janowiec - pow. Puławski z bezpośrednim widokiem na Małopolski Przełom Wisły i Kazimierz Dolny.Działki o powierzchni łącznej  1,08 ha - powierzchnia poszczególnych...

Janowiec (Lubelskie, gm. Janowiec)

970 615 PLN (90 zł/m2)

3
2
10769 m2
1970
15877231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27563261 15877231 Dzielnica Wawer jest doskonale skomunikowana z Centrum Warszawy. Oferta tego domu będzie doskonałym rozwiązaniem nawet dla dużej rodziny. Segment środkowy na niewielkiej działce, położony jest w pobliżu Wału Miedzeszyńskiego, który zapewni szybki doj...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (7 371 zł/m2)

6
2
175 m2
2006
15849128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26958968 15849128 Na sprzedaż przestronny, czteropokojowy skrajny segment domu szeregowego o powierzchni 78 m², położony na obu kondygnacjach. Cena: 775 000 zł. Nieruchomość znajduje się w urokliwej miejscowości Straszyn, przy ulicy Neptuna. Dom jest praktycznie nowy,...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

775 000 PLN (9 936 zł/m2)

4
1
78 m2
2019
15840390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774645 15840390 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części miasta przy ulicy Pięknej w Ostrołęce, na osiedlu Wojciechowice. Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy z dominującą zabudową jednorodzinną, co zapewnia komfort i pryw...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

459 000 PLN (3 400 zł/m2)

4
1
135 m2
1960
15886763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczny dom z ogrodem I Dwie działki I Krzelów 27766572 15886763 Dom na sprzedaż 1040 m² na dwóch działkach 96 m² domu + 158 m² zabudowań gospodarczych Krzelów 1h od WrocławiaNa sprzedaż zadbany dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Krzelów (gmina Wińsko, powiat wołowski). To idealna p...

Krzelów (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

565 000 PLN (5 885 zł/m2)

3
1
96 m2
1938
15881976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27653435 15881976 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w nowej inwestycji: Spokojna Park. Spokojna Park obejmuje dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z domów położony jest na pięknej działce o powierzchni 600 metrów kwadratowych bezpoś...

Wiązowna (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 145 000 PLN (8 787 zł/m2)

5
3
130.3 m2
2025