• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 284

15784857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25862120 15784857 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 120 m² z garażem. Położony na działce o powierzchni 1300 m².Budynek został wybudowany w 2024 roku z dbałością o każdy detal wszystko jest nowe, zadbane i solidnie wykonane.UKŁAD POMIESZCZEŃParte...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

1 050 000 PLN (8 750 zł/m2)

5
2
120 m2
2024
15762613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25406421 15762613 Na sprzedaż nowoczesny dom w Rąbieniu AB 225m² luksusu: Sama działka to niecałe 1400 m2 Ogromny salon 60 m2 przestrzeń otwarta, idealna do życia i spotkań Patio, które aż prosi się o wieczorny relaks z Netflixem Sypialnia master z garderobą + do...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

3 599 000 PLN (15 996 zł/m2)

4
1
225 m2
2023
15683554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23895545 15683554 Na sprzedaż dom wolnostojący za cenę 895 000 PLN w Aleksandrowie Łódzkim przy ulicy 1 Maja. Przedstawiam Państwu samodzielny dom z ogrodem o powierzchni 628 m2, wyposażony w dodatkowe budynki z mieszkalnym pomieszczeniem. Nieruchomość oferuje dużą l...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

895 000 PLN (7 160 zł/m2)

5
1
125 m2
1992
15417533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18076181 15417533 Aleksandrów Łódzki, Ruda-Bugaj to miejsce, gdzie można cieszyć się bliskością przyrody, nie rezygnując z łatwego dostępu do miejskiej infrastruktury. Lokalizacja ta zapewnia spokój, a jednocześnie nie jest odcięta od świata. Świetna lokalizacja dla o...

Ruda-Bugaj (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

2
1
56 m2
2020
15853341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27047832 15853341 240 m² dom do wykończenia garaż 2-stanowiskowy z kanałem 5 min do centrumNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 240 m², położony w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, z szybkim dostępem do centrum (ok. 5 minut spacerem).Nierucho...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

550 000 PLN (2 292 zł/m2)

6
3
240 m2
1984
15741453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24972607 15741453 ### Dom marzeń na sprzedaż Rąbień AB, tuż pod Łodzią! Świetna lokalizacja tylko kilka minut od wjazdu na S14!Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz miejsca, gdzie po pro...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

2 650 000 PLN (14 021 zł/m2)

4
1
189 m2
2023
15442464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18661517 15442464 **Fantastyczna oferta sprzedaży domu za 710 000 PLN z dogodnym dojazdem do autostrady S14 w Rąbień AB, blisko Łodzi**Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż, którego cena wynosi 710 000 PLN, co przekłada się na atrakcyjną cenę 4 ...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

710 000 PLN (4 226 zł/m2)

4
2
168 m2
2022
14520124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 138193 14520124 Nowy dom 139,5 m2 w stanie surowym zamkniętym Brużyczka Mala gmina Aleksandrów Łódzki Nowy dom 139,5 m2 w stanie surowym zamkniętym Brużyczka Mala gmina Aleksandrów Łódzki.Do zaoferowania 3 nowo wybudowane domy na działkach ok 1000 m2 do działek dopr...

Brużyczka Mała (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

520 000 PLN (3 741 zł/m2)

4
2
139 m2
2021
13609642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 98493 13609642 NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNY DOM W MIEJSCOWOŚCI RĄBIEŃ AB Na sprzedaż atrakcyjny dom położony w Rąbieniu AB Nieruchomość piętrowa o pow, 220,6mkw Stan domu do wprowadzenia od zaraz -nie wymaga wkładu finansowego.Ogrzewanie ekogroszek (woda -bojler)Dom poł...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

850 000 PLN (2 698 zł/m2)

4
2
315 m2
2009
15750799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25127798 15750799 Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej z zabudowaniami, położonej w Tychach w dzielnicy CZUŁÓW.Dom wolnostojący na działce o powierzchni 2638 m2, podpiwniczony o powierzchni ok. 180 m2 (w tym powierzchnia parteru i piętra) + ok. 65 m2 piwnicy i ...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

609 000 PLN (3 383 zł/m2)

6
2
180 m2
1956
15735595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24858378 15735595 Polecamy piękny dom w Rajczy. Wysoki standard wykończenia. Dom do zamieszkania od zaraz.DOM na sprzedaż Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM widocznym na zdjęciach (kuchnia z pełnym AGD, nowoczesne łazienki, meble w jadalni oraz salonie, meble w sypialniach itd)War...

Rajcza (Śląskie, gm. Rajcza)

1 198 000 PLN (7 047 zł/m2)

6
2
170 m2
2002
15871997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27483520 15871997 Dom Parterowy Wolnostojący o pow. 155,81mkw. położony na dużej działce o pow. 1.100mkw nie musisz chodzić po schodach piękny duży salon piękny rozkład doskonała cena Projekt bardzo przemyślany i niezwykle funkcjonalny. Charakteryzuje się doskonał...

Wiązowna (Bolesławów) (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 199 000 PLN (7 735 zł/m2)

4
2
155 m2
2026