• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 284

15884520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706129 15884520 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 099 000 PLN (11 691 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15884522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706131 15884522 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

999 000 PLN (10 628 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15884521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27706130 15884521 Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek – idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do własnej wizji i stylu życia.W skład inwe...

Łomianki (Dąbrowa) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

999 000 PLN (10 628 zł/m2)

3
2
94 m2
2025
15753706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25207988 15753706 Niższa cena bardzo korzystna 420000 złotych. Oferta dla klienta, który chce zamieszkać we własnym domu. Tara nieruchomości przedstawiają ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej posadowionego na działce o powierzchni 592m2 w Damasławku. Jest to ...

Damasławek (Wielkopolskie, gm. Damasławek)

420 000 PLN (3 590 zł/m2)

3
-
117 m2
1967
15885696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27738270 15885696 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny dwulokalowy (typu bliźniak), zlokalizowany na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Budynek znajduje się w trakcie budowy z terminem zakończenia - wrzesień 2026r. Łącz...

Łapino Kartuskie (Pomorskie, gm. Żukowo)

750 000 PLN (6 410 zł/m2)

4
-
117 m2
2024
15886831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27768792 15886831 Lubisz przyrodę? Szukasz swojego miejsca na ziemi? Mam idealne rozwiązanie!!!W ofercie dom o pow. 160 m2 położony na działce o pow. 65 000 m2 w Nowym Resku!!!Układ nieruchomości:Parter:- przedpokój- kuchnia z jadalnią- pokój- 1 pokój przyszykowany po...

Nowe Resko (Zachodniopomorskie, gm. Połczyn-Zdrój)

750 000 PLN (4 688 zł/m2)

4
2
160 m2
1983
15883832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680100 15883832 Wyjątkowa nieruchomość – 2 domy, 1,98 ha, widok na Dunajec, las, prywatnośćJeśli szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć – to właśnie tutaj. Nieruchomość otoczona jest zielenią, z dala od zgiełku, gdzie słychać śpiew ptaków, szum drzew i nic ...

Białawoda (Małopolskie, gm. Łososina Dolna)

4 500 000 PLN (14 367 zł/m2)

7
-
313.21 m2
2021
15657832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23430493 15657832 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, wykończony w 2024 roku z wysokiej jakości materiałów. To doskonała propozycja dla osób, które cenią komfort, jasne wnętrza i przemyślane rozwiązania na co dzień. Dom jest gotowy do zamieszkania wystarczy wnieść...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

939 000 PLN (6 260 zł/m2)

4
2
150 m2
2024
15650488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23319070 15650488 Prezentujemy Państwu przestronny, słoneczny dom na sprzedaż za cenę 1 550 000 PLN. Nieruchomość znajduje się w Ciężkowie, na ulicy Szyszkowa, zaledwie 15 km od Łodzi, co zapewnia łatwy dostęp do miasta, jednocześnie oferując spokój i prywatność, jaką...

Ciężków (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 550 000 PLN (6 652 zł/m2)

6
2
233 m2
2011
15884713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w kapitalnej lokalizacji ! 27709558 15884713 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, tuż obok wyjątkowego osiedla mieszkaniowego : GarnizonNa spokojnej, zielonej ulicy Władysława Żeleńskiego, w sercu Wrzeszcza, znajduje się dom, kt...

Gdańsk (Strzyża) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 000 PLN (14 458 zł/m2)

5
2
166 m2
1927
15841819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26798291 15841819 Na sprzedaż budynek mieszkalny z przygotowanym projektem rozbudowy na biznes pensjonatowy typu bookingairbnb o powierzcni zabudowy 157 m2.Posadowiony na działce budowlanej o powierzchni 1025 m2 w pięknym zakątku Szczyrku (z bardzo łatwym dojazdem dla...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

847 000 PLN (1 882 zł/m2)

4
-
450 m2
1970
15814951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26604817 15814951 Dom z dużą działką 0,86 ha, fotowoltaiką i szybkim dojazdem do ChoszcznaGleźno spokojna, zielona miejscowość w gminie Choszczno, położona zaledwie 5 minut od miasta, z dostępem do pełnej infrastruktury (sklepy, szkoły, usługi). Idealne miejsce dla o...

Gleźno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

690 000 PLN (4 792 zł/m2)

4
1
144 m2
1938