• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 293

14550853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 140924 14550853 Na sprzedaż posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzyno. Aktualnie dom przechodzi remont w trakcie którego będzie zrobione centralne ogrzewanie gazowe. Na działce dodatkowo jest budynek gospodarczys...

Węgorzyno (Cieszyno) (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

1 500 000 PLN (6 250 zł/m2)

5
-
240 m2
1940
15527456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20538810 15527456 Dom wolnostojący parterowy o powierzchni całkowitej 137m2, powierzchni mieszkalnej użytkowej 114m2 na działce 1500m2 w miejscowości Grabowo gw. Stargard. Budynek z 2019r wybudowany w technologii szkieletowej doskonale izolowany (20cm wełna+10cm styro...

Grabowo (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

4
1
136 m2
2019
15371045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17025270 15371045 Dobrze prosperujący pensjonat 17 pokojowy o powierzchni użytkowej około 400m2 na działce 1283m2 w Dziwnowie. Na działce położonej po stronie południowej Dziwnowa w pobliżu brzegu Zatoki Wrzosowskiej i rzeki Dziwny (około 100m) oraz w odległości od p...

Dziwnów (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

3 100 000 PLN (7 750 zł/m2)

12
-
400 m2
1979
15206505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12593293 15206505 Możliwość zakupu na raty prywatne, wymagany wkład własny. Przedmiotem sprzedaży stanowi 50% udziału w budynku pensjonatowym 2 piętrowym z 2009r w odległości 500m od plaży w Międzyzdroje. W skład części budynku obejmującego sprzedawane 50% udziału s...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 700 000 PLN (7 083 zł/m2)

12
5
240 m2
2009
15148707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11012312 15148707 Do zakupu dom z bali drewnianych do wybudowania na własnej działce lub działce do nabycia. W zdjęciach oferty różnych domów, w możliwych różnych technologiach (bale, szkieletowe) i wielkościach oraz zdjęcie okol...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

340 000 PLN (2 957 zł/m2)

5
2
115 m2
2026
15148543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11009239 15148543 Do zakupu dom z bali drewnianych do wybudowania na własnej działce lub działce do nabycia. W zdjęciach oferty różnych domów, w możliwych różnych technologiach (bale, szkieletowe) i wielkościach oraz zdjęcie okolic...

Czaplinek (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

340 000 PLN (2 957 zł/m2)

5
2
115 m2
2023
15886675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27764064 15886675 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203Powierzchnia użytkowa domu ok 161,23 m2Powierzchnia działki 481 m2Cena 999 000 złDom jednorodzinny 161,23 m2 w zabudowie szeregowej położony w Bielsku-Białej w pobliżu ul. Zapłocie Duże w spokojnej, ziel...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

999 000 PLN (6 205 zł/m2)

5
2
161 m2
2005
15759300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25336778 15759300 Na sprzedaż dom pensjonatowy 10 pokojowy o powierzchni 185m2 na działce 547m2 w Stepnicy przy samej plaży Zalewu Szczecińskiego. Dom dwupiętrowy (trzy poziomy) wybudowany w technologii murowanej w 2000r. W skład domu wchodzą: Parterprzyziemie łą...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

2 890 000 PLN (15 622 zł/m2)

10
5
185 m2
2000
15506495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20083766 15506495 Dom o powierzchni użytkowej 198m2, na działce 8000m2 w technologii murowanej z zakończoną budową w 2019r w niewielkiej miejscowości między Gorzowem Wlk. a Myśliborzem w pobliżu lasu i jeziora. W skład posesji oprócz domu mieszkalnego wch...

Trzcinna (Zachodniopomorskie, gm. Nowogródek Pomorski)

1 000 000 PLN (4 545 zł/m2)

6
-
220 m2
2019
15490813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19754683 15490813 Budynek pensjonatowy o powierzchni 320m2 oraz budynek gospodarczy 30m2 w miejscowości Nowe Warpno na półwyspie w otoczeniu Zalew Szczeciński. Obiekt w stanie gotowym do działalności pensjonatowej, wymaga niewielkich prac modyfikacyjnych (w...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

1 150 000 PLN (3 286 zł/m2)

12
-
350 m2
1994
15884228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27696300 15884228 Na sprzedaż Mazurska posesja na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich Wrony nad jeziorem Tajty Gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zlokalizowana w kameralnej wsi nad jeziorem Tajty na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w sąsiedzt...

Giżycko (Wrony) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

2 100 000 PLN (6 176 zł/m2)

10
-
340 m2
-
15815887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671060 15815887 Dom wolnostojący w Radziszewie (Górny Taras) – malowniczej miejscowości oddalonej o około 20 km od centrum Szczecina. To ekologiczny dom o bardzo niskich kosztach utrzymania, zbudowany według indywidualnego projektu. Zlokalizowany w cichej i spokojne...

Radziszewo (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 550 000 PLN (10 065 zł/m2)

5
-
154 m2
2017