• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 324

15711480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402758 15711480 Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 507,55 m2 w Wilkszynie. Zachęcam do zapoznania się z filmem, dotyczącym tej oferty.Nieruchomość położona jest wśród terenów zielo...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

2 940 000 PLN (5 799 zł/m2)

8
-
507 m2
2007
15618072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22554630 15618072 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

519 000 PLN (7 632 zł/m2)

4
-
68 m2
2025
15618006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22554285 15618006 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

589 999 PLN (7 662 zł/m2)

4
-
77 m2
2025
15765927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25491558 15765927 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160 m, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2331 m w miejscowości Wilczkowice (gmina Jord...

Wilczkowice (Dolnośląskie, gm. Jordanów Śląski)

1 150 000 PLN (6 389 zł/m2)

6
2
180 m2
2010
15757494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25302370 15757494 Wolnostojący dom na rodzinnych osiedlu blisko centrum!Funkcjonalna przestrzeń dla rodziny. Osobne mieszkanie w przyziemiu.Opiekun oferty:Justyna Adamiak Nr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom jest zbudowany w technologii murowan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
3
145 m2
1983
15687423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23964404 15687423 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego nowoczesnego domu wolnostojącego wykończonego w wysokim standardzie !Opiekun oferty:Marta Woźniczka-Opuchliktel. 602 101 602Najważniejsze informacje:- Działka o powierzchni 1553 m2- Pompa ciepła geoter...

Makowice (Opolskie, gm. Skoroszyce)

1 880 000 PLN (9 353 zł/m2)

5
2
201 m2
2019
15675033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23742242 15675033 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602Podstawowe informacje:Wyjątkowa oferta domu wolnostojącego a niebanalnej architekturze. Funkcjonalne połączenie dwóch brył typu stodoła z bryłą budynku parterowego w układzie litery H. Takie rozwiązanie ar...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 500 000 PLN (7 184 zł/m2)

6
2
348 m2
2025
15618099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22555846 15618099 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

519 000 PLN (7 632 zł/m2)

4
-
68 m2
2025
15761873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25395482 15761873 Dom w zabudowie bliźniaczej na modernistycznym osiedlu Gencz w Komorowicach przy południowej granicy Wrocławia.DOM ZOSTAŁ WYKOŃCZONY W LATACH 20182019.Opiekun oferty:Jakub Borońskitelefon 602 101 602Przedstawiamy wyjątkowy dom zbudowany i wyposażony ...

Komorowice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 899 000 PLN (11 171 zł/m2)

5
-
170 m2
2008
15746202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25071896 15746202 Opiekun oferty:Sebastian Matczak602 101 602Tylko do końca roku możliwość kupienia całości za niecałe 250 tys!Kupując działkę z rozpoczętą budową, dostajecie gotowy projekt domu jednorodzinnego, wraz z prowadzonym dziennikiem budowy i wszystkimi infor...

Oleśniczka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

249 000 PLN (2 008 zł/m2)

6
2
124 m2
2023
15714722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24466919 15714722 Wszystko, co potrzeba do życia znajdziesz w bliźniaku na BrochowieOpiekun oferty:Jacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Bliźniak do zamieszkania od zaraz w zielonej okolicy Brochowa. Wszystkie media, w tym światłowód.Układ budynku pozwal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 890 000 PLN (8 591 zł/m2)

5
2
220 m2
1997
15701405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24218120 15701405 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602***Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości***Dom o powierzchni 280 m2, działka 1104 m2 w pięknej willowej dzielnicy Lucień Podstawowe informacje:Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 280 m2, 6...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 299 000 PLN (4 639 zł/m2)

6
2
280 m2
1991