• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 335

15722821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24625882 15722821 Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 [email protected] W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W SMOLCU - nieopodal przystanek kolejowy!!!Przytulny, gustownie urządzony i bardzo dobrze utrzymany dom nie wymaga wkładów finansowych. Zamieszk...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 250 000 PLN (9 191 zł/m2)

5
2
136 m2
2008
15699330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24165591 15699330 Szukasz wyjątkowej nieruchomości z dużym potencjałem do własnej aranżacji, położonej w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Wrocławia Zalesiu - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Modernistyczny styl z kubiczną bryłą, płaskim dachem i duż...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 000 PLN (11 842 zł/m2)

6
2
304 m2
1965
15694595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24089384 15694595 Opiekun oferty Tomasz Leimantel. 602 101 602PIĘKNY DOM NA OPOROWIE Piękny dom wolnostojący znajdujący się na Oporowie. Dom jest po generalnym remoncie oraz dodatkowo został rozbudowany. Oporów jest jednym z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia i dzięk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 490 000 PLN (15 752 zł/m2)

6
-
412 m2
1957
15667821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23609885 15667821 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel: 602 101 602 Informacje podstawowe:Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2, działka 500 m2.Budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Widawskiej. Zabudowa jednorodzinna dwulokalowa.Atuty:-...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 099 000 PLN (7 850 zł/m2)

5
-
140 m2
2024
15620441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22607617 15620441 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego przy ul. Świętochowickiej we Wrocławiu. Przestronny, czteropoziomowy dom o powierzchni użytkowej 154,35 m w sąsiedztwie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (5 727 zł/m2)

5
-
253 m2
1990
15846419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26887436 15846419 Opiekun ofertySylwia Burza tel. 602 101 602Modernistyczna kamienica z ogrodem z 1938 roku po rewitalizacji w sercu jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie- Starego Mokotowa.English description available belowOpis nieruchomości: Ta h...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 000 PLN (10 708 zł/m2)

12
-
1737 m2
1938
15766066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25497610 15766066 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 209,68 m2 znajduje się w miejscowości Ozorzyce, niedaleko od granicy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:Spokojna i zielona okolica na południowy wschód od Wrocł...

Ozorzyce (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 799 000 PLN (8 608 zł/m2)

7
2
209 m2
2018
15737548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24886807 15737548 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński 602 101 602Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w Komorowie, tuż obok lasu, zaledwie 5 minut od Trzebnicy i 20 minut od Wrocławia. Nieruchomość o powierzchni 119,29 m2 znajduje się na 10-arowej d...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

749 000 PLN (6 294 zł/m2)

5
1
119 m2
2025
15711480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402758 15711480 Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 507,55 m2 w Wilkszynie. Zachęcam do zapoznania się z filmem, dotyczącym tej oferty.Nieruchomość położona jest wśród terenów zielo...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

2 940 000 PLN (5 799 zł/m2)

8
-
507 m2
2007
15618072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22554630 15618072 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

519 000 PLN (7 632 zł/m2)

4
-
68 m2
2025
15618006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22554285 15618006 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

589 999 PLN (7 662 zł/m2)

4
-
77 m2
2025
15765927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25491558 15765927 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160 m, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2331 m w miejscowości Wilczkowice (gmina Jord...

Wilczkowice (Dolnośląskie, gm. Jordanów Śląski)

1 150 000 PLN (6 389 zł/m2)

6
2
180 m2
2010