• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 332

15667821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23609885 15667821 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel: 602 101 602 Informacje podstawowe:Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2, działka 500 m2.Budynek w drugiej linii zabudowy od ul. Widawskiej. Zabudowa jednorodzinna dwulokalowa.Atuty:-...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 099 000 PLN (7 850 zł/m2)

5
-
140 m2
2024
15620441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22607617 15620441 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego przy ul. Świętochowickiej we Wrocławiu. Przestronny, czteropoziomowy dom o powierzchni użytkowej 154,35 m w sąsiedztwie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (5 727 zł/m2)

5
-
253 m2
1990
15846419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26887436 15846419 Opiekun ofertySylwia Burza tel. 602 101 602Modernistyczna kamienica z ogrodem z 1938 roku po rewitalizacji w sercu jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie- Starego Mokotowa.English description available belowOpis nieruchomości: Ta h...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 600 000 PLN (10 708 zł/m2)

12
-
1737 m2
1938
15766066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25497610 15766066 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 209,68 m2 znajduje się w miejscowości Ozorzyce, niedaleko od granicy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:Spokojna i zielona okolica na południowy wschód od Wrocł...

Ozorzyce (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 799 000 PLN (8 608 zł/m2)

7
2
209 m2
2018
15737548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24886807 15737548 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński 602 101 602Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w Komorowie, tuż obok lasu, zaledwie 5 minut od Trzebnicy i 20 minut od Wrocławia. Nieruchomość o powierzchni 119,29 m2 znajduje się na 10-arowej d...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

749 000 PLN (6 294 zł/m2)

5
1
119 m2
2025
15711480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24402758 15711480 Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 507,55 m2 w Wilkszynie. Zachęcam do zapoznania się z filmem, dotyczącym tej oferty.Nieruchomość położona jest wśród terenów zielo...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

2 940 000 PLN (5 799 zł/m2)

8
-
507 m2
2007
15618072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22554630 15618072 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

519 000 PLN (7 632 zł/m2)

4
-
68 m2
2025
15618006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22554285 15618006 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

589 999 PLN (7 662 zł/m2)

4
-
77 m2
2025
15765927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25491558 15765927 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160 m, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2331 m w miejscowości Wilczkowice (gmina Jord...

Wilczkowice (Dolnośląskie, gm. Jordanów Śląski)

1 150 000 PLN (6 389 zł/m2)

6
2
180 m2
2010
15757494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25302370 15757494 Wolnostojący dom na rodzinnych osiedlu blisko centrum!Funkcjonalna przestrzeń dla rodziny. Osobne mieszkanie w przyziemiu.Opiekun oferty:Justyna Adamiak Nr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom jest zbudowany w technologii murowan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
3
145 m2
1983
15687423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23964404 15687423 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego nowoczesnego domu wolnostojącego wykończonego w wysokim standardzie !Opiekun oferty:Marta Woźniczka-Opuchliktel. 602 101 602Najważniejsze informacje:- Działka o powierzchni 1553 m2- Pompa ciepła geoter...

Makowice (Opolskie, gm. Skoroszyce)

1 880 000 PLN (9 353 zł/m2)

5
2
201 m2
2019
15675033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23742242 15675033 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602Podstawowe informacje:Wyjątkowa oferta domu wolnostojącego a niebanalnej architekturze. Funkcjonalne połączenie dwóch brył typu stodoła z bryłą budynku parterowego w układzie litery H. Takie rozwiązanie ar...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 500 000 PLN (7 184 zł/m2)

6
2
348 m2
2025