• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 327

15643402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23137441 15643402 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Dom wolnostojący z widokiem na Odrę, położony w cichej i zielonej części Wrocławia- Karłowice Dom położony na dużej działce 735 m2 i składa się z trzech poziomów: - przyziemie z pomieszczeniami gos...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 000 PLN (11 282 zł/m2)

5
2
195 m2
1970
15633848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22904323 15633848 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602Dom o powierzchni 231 m2, działka 1390 m2, ogrzewanie gazowe, cicha okolica. Podstawowe informacje:Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 231 m2, 7 pokoi, w tym 5 sypialni, garderoba, 2 łazienki....

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 999 900 PLN (7 518 zł/m2)

7
-
266 m2
2005
15620887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22614212 15620887 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż projekt dwupoziomowego domu o powierzchni 173,55 m2. Cena obejmuje działkę 458 m2, projekt budowlany i pozwolenie na budowę.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Stabłowica...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (5 491 zł/m2)

5
-
173 m2
-
15606096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22322163 15606096 Opiekun oferty:Julia KowalskaTel: 602 101 602Dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 400m2 w dzielnicy Księże Wielkie we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości: Teren domków jednorodzinnych z przeznaczeniem mieszkania i prowadzenia działalności gospoda...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 695 000 PLN (6 738 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15566061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21469721 15566061 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602TYLKO W SDP Nieruchomości!!!Wysoki standard wykończenia. Garaż w bryle budynku.(ENGLISH VERSION BELEOW)Serdecznie polecam dwupoziomowy dom przy ul. Tenisowej. Nieruchomość ma 210 m2 powierzchni użytkowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 490 000 PLN (21 381 zł/m2)

5
-
210 m2
-
15417628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18077637 15417628 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel: 602 101 602 Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (Opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, do budowy którego użyto wysok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 210 000 PLN (9 237 zł/m2)

5
-
131 m2
2024
14909605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4526778 14909605 Opiekun oferty:Tomasz LeimanNr Licencji PFRN 28679tel. 602101602 DUŻA DZIAŁKA Z DUŻYM DOMEMDom jest położony w miejscowości Lubiel niedaleko autostrady S5. Dom przeszedł generalny remont wraz z wymianą wszystkich instalacji w 1999 roku. Nieruchomość ...

Lubiel (Dolnośląskie, gm. Wąsosz)

999 999 PLN (2 222 zł/m2)

7
-
450 m2
1999
14756203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48909 14756203 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Otoczenie:Willa położona w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną, z dużą ilośćią zieleni przy samej nieruchomości.Nieruchomość:Powierzchnia gruntu 1714m2 Powierzchnia domu 367m2 PARTER:- salon- ja...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 000 PLN (13 079 zł/m2)

7
-
367 m2
2011
15555481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21101657 15555481 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Dom wolnostojący położony w cichej i zielonej części Wrocławia -KarłowiceDom składa się z trzech osobnych mieszkań, każde z osobnym wejściem, które można pozostawić jako osobne mieszkanie lub połąc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (7 115 zł/m2)

7
3
260 m2
1984
15526720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20521596 15526720 Doradca klientaJacek Mamińskilicencja PFRN nr 30802tel. 602 101 602Wyłącznie w SDP NieruchomościDom wolnostojący na działce o powierzchni 1450 m2, położony wśród zieleni, z doskonałym dojazdem do Wrocławia.Powierzchnia użytkowa domu to 140,83 m2Ogrze...

Juszczyn (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 650 000 PLN (10 313 zł/m2)

6
-
160 m2
2009
15466263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19182218 15466263 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 602101602Ekskluzywny dom zachwyca harmonijnym połączeniem reprezentacyjnych wnętrz, funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz pięknie zagospodarowanego ogrodu, który zapewnia mieszkańcom prywa...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 490 000 PLN (8 554 zł/m2)

6
-
408 m2
2000
15450852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18852747 15450852 Opiekun Oferty:TOMASZ LEIMAN602 101 602SPRZEDAŻ BLIŹNIAKA RYNEK PIERWOTNYOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko mamy przestanek autobusowy oraz szybki wyjazd na obwodnice zachodnią Wrocławia i lotnisko. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 999 000 PLN (11 423 zł/m2)

5
-
175 m2
2023