• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 329

15414022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18003871 15414022 Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602Dom na wzgórzu CENA DO NEGOCJACJINietuzinkowy DOM WOLNOSTOJĄCY w miejscowości Mysłaków.Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się na prawie hektarowej działce z przepięknym widokiem. Praktycznie nie graniczy z sąsie...

Sady (Dolnośląskie, gm. Marcinowice)

1 690 000 PLN (6 353 zł/m2)

4
-
266 m2
2009
15258896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14050193 15258896 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Otoczenie nieruchomości:Kompleks 22 domków położo...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

5
-
113 m2
2023
14946368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5358968 14946368 Opiekun OfertyTomasz Leimantel. 602 101 602ZAKUP BEZ PODATKU PCCOtoczenie nieruchomości:Wyjątkowa nieruchomość położona jest w południowej części miejscowości Wiszni Małej, przy drodze gminnej, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej.Budynek jedn...

Wisznia Mała (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

2 900 000 PLN (9 508 zł/m2)

5
2
305 m2
2022
14802582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 49092 14802582 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany jest na działce o powierzchni 464 m2.Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się w Tyńcu Małym, położony jest w otoczeniu innych nieruchomości, na terenie kompleksu ...

Tyniec Mały (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 399 000 PLN (7 772 zł/m2)

5
-
180 m2
2010
15424263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18247824 15424263 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602*Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości*Cena podlega negocjacji Podstawowe informacje:Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 100 m2, użytkowej ok. 180 m2 położony na działce 1600 m2.Opis:Dom pr...

Kotowice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 000 PLN (3 883 zł/m2)

3
-
180 m2
1930
15194512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12253245 15194512 Opiekun oferty:Julia KowalskaTel: 602 101 602Dom wolnostojący o powierzchni 195,36 m2 w miejscowości Moszyce, gm. Twardogóra.Parter domu umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej o powierzchni ok. 230m2. Otoczenie nieruchomości: Dom w miejscowo...

Twardogóra (Dolnośląskie, gm. Twardogóra)

1 099 000 PLN (5 636 zł/m2)

5
-
195 m2
2003
15568587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21528266 15568587 Dominika Kasprzyk-TądelSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602Polecam piękny dom o powierzchni 332m2 z działką 5236m2 z prywatnym kortem tenisowym i basenem. Dom znajduje się w Tyńcu Małym (gmina Kobierzyce). Świetny dojazd do Wrocławia, jak ró...

Tyniec Mały (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

3 997 000 PLN (12 039 zł/m2)

7
-
332 m2
1990
15554508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21080989 15554508 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Marzysz o spokojnym życiu w bliskim sąsiedztwie Wrocławia? Ten komfortowy dom w Kiełczówku to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Otoczenie nieruchomości:Kielłczówek to malown...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 199 000 PLN (10 518 zł/m2)

4
-
114 m2
2024
15491580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19762209 15491580 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż wolnostojący i nowoczesny dom, z dwustanowiskowym garażem w bryle - usytuowany na dużej działce z ogrodem.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Strachowice, położonej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 470 000 PLN (9 048 zł/m2)

4
-
273 m2
2009
15085244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9279093 15085244 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Zachęcam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 260 m2 położony na działce o powierzchni 800 m2 w miejscowości Bielany Wrocławskie.Dom jest wynajęty przez agencje pracy ...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 300 000 PLN (8 846 zł/m2)

12
-
260 m2
1990
15035240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 7555216 15035240 Opiekun oferty Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 190m2, położony blisko centrum, na spokojnej ulicy, blisko terenów zielonych.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej okoli...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (9 211 zł/m2)

5
-
190 m2
1932
15562873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21385294 15562873 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602 Wolnostojący dom z dużym ogrodem na Północy Wrocławia. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej. W bliskim otoczeniu od nieruchomości znajdują się szkoły,...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (5 781 zł/m2)

5
-
242 m2
1974