• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 318

15822550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649551 15822550 Opiekun oferty: Barbara BoberNr Licencji PFRN 23784tel. 602 101 602Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 152 m2, zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich- w pobliżu szkoły oraz przedszkola. Nieruchomość łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskon...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 599 000 PLN (10 520 zł/m2)

5
-
152 m2
-
15802423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26266797 15802423 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Przedstawiam Państwu niepowtarzalny dom o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, położony w malowniczej, zielonej Raszówce z ogrodem graniczącym bezpośrednio z lasem. Z posesji można wyjść prosto na le...

Raszówka (Dolnośląskie, gm. Lubin)

1 699 000 PLN (3 615 zł/m2)

8
5
470 m2
2004
15801640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26245112 15801640 Opiekun oferty:Arletta Betkertel. 602 101 602 Dom wolnostojący na Strachocinie.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest we wschodniej części Wrocławia - Strachocin.To spokojna osiedle domów jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej.Układ pom...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 999 PLN (6 071 zł/m2)

5
3
280 m2
1980
15844114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26821414 15844114 Idealne domy dla rodziny wygoda, zieleń, dostęp do usług Przestronne, nowoczesne domy z tarasem i ogrodem, położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór rodzin z dziećmi i par, które chcą mieszkać komfortowo, aktywnie i blisko centrum miasta. To...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

5
2
113 m2
2027
15826852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26649580 15826852 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 165m2 na Muchoborze Wielkim.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Graniczy ona z j...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 580 000 PLN (9 576 zł/m2)

7
-
165 m2
1975
15813983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649491 15813983 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel: 602 102 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 167,43 m, położonego na dużej działce o powierzchni 1899 m z zewnętrznym basenem na...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 350 000 PLN (6 081 zł/m2)

5
2
222 m2
2015
15810724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26417635 15810724 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do domu na wrocławskich Maślicach.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na Maślicach spokojnej, zielonej dzielnicy we Wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
150 m2
1930
15795701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26102381 15795701 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do domu na wrocławskich Maślicach. Położony w cichej okolicy, wśród niskiej zabudowy.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (7 174 zł/m2)

4
3
195 m2
1985
15858602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27151097 15858602 REZERWACJAOpiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego domu o powierzchni 200 m2 z dużym ogrodem.Góra domu do wejścia (70 mkw), dół domu do remontu (130 mkw). Świetna inwestycja kapit...

Ogrodzieniec (Śląskie, gm. Ogrodzieniec)

560 000 PLN (2 654 zł/m2)

6
2
211 m2
1957
15843727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26813388 15843727 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic.Kamienica z lokalem użytkowym i mieszkaniami, położona w Katowicach przy jednym z głównych depta...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 000 PLN (5 502 zł/m2)

10
4
418 m2
-
15815668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26649497 15815668 Opiekun oferty:Jarosław BiegańskiNr Licencji PFRN 28466tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w spokojnej i zielonej okolicy, wśród kameralnych osiedli domów jednorodzinnych. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe, dwa parki, staw...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 950 000 PLN (10 263 zł/m2)

6
3
190 m2
1997
15799543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26194007 15799543 Opiekun oferty:Konrad RakowieckiTel.: 602 101 602Dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 256,1 m2 położony jest w Dobrzykowicach, w cichej i zielonej okolicy.Otoczenie nieruchomości:Działka graniczy z dwóch stron z budynkami jednorodzinnymi. Na o...

Dobrzykowice (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 999 000 PLN (7 809 zł/m2)

7
3
256 m2
2010