• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 340

15606096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22322163 15606096 Opiekun oferty:Julia KowalskaTel: 602 101 602Dom wolnostojący o łącznej powierzchni ok. 400m2 w dzielnicy Księże Wielkie we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości: Teren domków jednorodzinnych z przeznaczeniem mieszkania i prowadzenia działalności gospoda...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 695 000 PLN (6 738 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15566061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21469721 15566061 Opiekun Oferty:Svitlana LutsTel: +48 602-101-602TYLKO W SDP Nieruchomości!!!Wysoki standard wykończenia. Garaż w bryle budynku.(ENGLISH VERSION BELEOW)Serdecznie polecam dwupoziomowy dom przy ul. Tenisowej. Nieruchomość ma 210 m2 powierzchni użytkowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 490 000 PLN (21 381 zł/m2)

5
-
210 m2
-
15417628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18077637 15417628 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel: 602 101 602 Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (Opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, do budowy którego użyto wysok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 210 000 PLN (9 237 zł/m2)

5
-
131 m2
2024
14909605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4526778 14909605 Opiekun oferty:Tomasz LeimanNr Licencji PFRN 28679tel. 602101602 DUŻA DZIAŁKA Z DUŻYM DOMEMDom jest położony w miejscowości Lubiel niedaleko autostrady S5. Dom przeszedł generalny remont wraz z wymianą wszystkich instalacji w 1999 roku. Nieruchomość ...

Lubiel (Dolnośląskie, gm. Wąsosz)

999 999 PLN (2 222 zł/m2)

7
-
450 m2
1999
14756203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48909 14756203 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Otoczenie:Willa położona w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną, z dużą ilośćią zieleni przy samej nieruchomości.Nieruchomość:Powierzchnia gruntu 1714m2 Powierzchnia domu 367m2 PARTER:- salon- ja...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 000 PLN (13 079 zł/m2)

7
-
367 m2
2011
15555481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21101657 15555481 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Dom wolnostojący położony w cichej i zielonej części Wrocławia -KarłowiceDom składa się z trzech osobnych mieszkań, każde z osobnym wejściem, które można pozostawić jako osobne mieszkanie lub połąc...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (7 115 zł/m2)

7
3
260 m2
1984
15526720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20521596 15526720 Doradca klientaJacek Mamińskilicencja PFRN nr 30802tel. 602 101 602Wyłącznie w SDP NieruchomościDom wolnostojący na działce o powierzchni 1450 m2, położony wśród zieleni, z doskonałym dojazdem do Wrocławia.Powierzchnia użytkowa domu to 140,83 m2Ogrze...

Juszczyn (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 650 000 PLN (10 313 zł/m2)

6
-
160 m2
2009
15466263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19182218 15466263 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 602101602Ekskluzywny dom zachwyca harmonijnym połączeniem reprezentacyjnych wnętrz, funkcjonalnego układu pomieszczeń oraz pięknie zagospodarowanego ogrodu, który zapewnia mieszkańcom prywa...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 490 000 PLN (8 554 zł/m2)

6
-
408 m2
2000
15450852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18852747 15450852 Opiekun Oferty:TOMASZ LEIMAN602 101 602SPRZEDAŻ BLIŹNIAKA RYNEK PIERWOTNYOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko mamy przestanek autobusowy oraz szybki wyjazd na obwodnice zachodnią Wrocławia i lotnisko. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 999 000 PLN (11 423 zł/m2)

5
-
175 m2
2023
15433060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18423509 15433060 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel: 602 101 602 Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (Opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, do budowy którego użyto wysok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 210 000 PLN (9 237 zł/m2)

5
-
131 m2
2024
15414022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18003871 15414022 Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602Dom na wzgórzu CENA DO NEGOCJACJINietuzinkowy DOM WOLNOSTOJĄCY w miejscowości Mysłaków.Otoczenie nieruchomości:Dom znajduje się na prawie hektarowej działce z przepięknym widokiem. Praktycznie nie graniczy z sąsie...

Sady (Dolnośląskie, gm. Marcinowice)

1 690 000 PLN (6 353 zł/m2)

4
-
266 m2
2009
15258896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14050193 15258896 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Otoczenie nieruchomości:Kompleks 22 domków położo...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

975 000 PLN (8 628 zł/m2)

5
-
113 m2
2023