• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 346

15730752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784485 15730752 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, w wysokim standardzie .Mieści się na osiedlu Karłowice, w dzielnicy Psie Pole,Całkowita powierzchnie 410m2Budynek składa się z 2 kondygnacji:Parterduży salon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 699 000 PLN (9 022 zł/m2)

7
4
410 m2
1995
15803168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26288468 15803168 Opiekun oferty:Patrycja Górskatel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej i zalesionej okolicy na pograniczu z południowo - wschodnią częścią Łodzi.Układ pomieszczeń:Parter:- Aneks kuchenny- Część dzienna z wyjście...

Wandalin (Łódzkie, gm. Brójce)

1 290 000 PLN (11 217 zł/m2)

3
2
115 m2
1999
15823424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649556 15823424 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602***Dom daleko od miasta***Na sprzedaż nieruchomość położoną na końcu wsi, w malowniczej okolicy, składającą się z 5 działek o łącznej powierzchni 1.74 hektara oraz domu mieszkalnego wraz zabudową g...

Bartoszowa (Dolnośląskie, gm. Borów)

700 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
100 m2
1900
15822501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649533 15822501 Na sprzedaż dwukondygnacyjny, wolnostojący dom w Wysokiej, wybudowany w 2005 r.Otoczenie nieruchomości:Wysoka to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na południu. Bardzo dobrze skomunikowana z miastem oraz dojazdem do S8 i A4.Blisko przystanek ...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

2 349 000 PLN (12 836 zł/m2)

5
2
183 m2
2005
15590891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21990490 15590891 Opiekun oferty:Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602Na sprzedaż dwukondygnacyjny, skrajny segment na południu Wrocławia, wybudowany w 2019 r. Prężnie rozwijające się Karwiany są zaledwie 3 km od granicy z wrocławskim Ołtaszynem.Pięknie wykończony z w...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 200 000 PLN (10 714 zł/m2)

5
-
112 m2
2019
15887662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27790124 15887662 Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażemOpiekun oferty:Izabela Wójcik602 10 602Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i zielonej części Iwin. Inwestycja została już oddana do użytku ...

Iwiny (Iwiny) (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 190 000 PLN (10 531 zł/m2)

4
2
113 m2
2026
15885234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721014 15885234 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościPodstawowe informacje:Dom wolnostojący jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni mieszkalnej 120,66 m2 na działce o powierzchni 456 m2. Cena promocyjna dla...

Oleśniczka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

896 300 PLN (7 469 zł/m2)

5
2
120 m2
2026
15883718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675625 15883718 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Centrum Radzymina na ul. POW 22, taka lokalizacja może się więcej nie powtórzyć w sprzedaży !!!Poniższą ofertę kierujemy zarówno do osób ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

750 000 PLN (6 410 zł/m2)

4
2
117 m2
-
15878259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27592195 15878259 Nowoczesny dom z ogrodem o powierzchni 327 m 5 pokoi 22 min do Dworca Głównego, WrocławiaOpiekun oferty:Sebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościWyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północnej części Wrocławia Brzezina. To idealne m...

Brzezina (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

864 000 PLN (7 141 zł/m2)

5
2
121 m2
2026
15881089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27623755 15881089 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej.Oaza ciszy w centrum miasta!***Tylko w SDP Nieruchomości***Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Opis nieruchomości:Dom położony w cichej, zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 599 000 PLN (12 395 zł/m2)

6
3
129 m2
1980
15871241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27459457 15871241 Opiekun oferty:Robert Kordowskitel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Pasikurowice to niewielka miejscowość położona w jednej z szybciej rozwijających się stref podmiejskich - położona w gminie Długołeka. Atuty tego miejsca to:- bezpośrednie sąsiedz...

Pasikurowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

2 097 000 PLN (9 532 zł/m2)

6
2
220 m2
2021
15863608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27253384 15863608 *Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!*Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058 *ZDJĘCIA PRZEDSTAWIONE W OFERCIE TO WIZUALIZACJE*Lokalizacja:Ludgierzowice- wieś w gminie Zawonia, w powiecie trzebnickim, położ...

Ludgierzowice (Dolnośląskie, gm. Zawonia)

1 700 000 PLN (11 724 zł/m2)

6
2
145 m2
2025